SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892901
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Ja Przemek wychodzę w klasyku xD z moim brzuchem mam szanse :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
Spotkamy się w open
1
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892901
Hahahah to nie ze mną niestety

27.01.2014 - PLECY



1. Podciąganie nachwytem 5x5
-----------------------------------
5x15 / 5x15 / 5x15 / 5x15 / 5x15 + dropy 8x0, wyciąg 10x75
5x17,5 / 5x17,5 / 5x17,5 / 5x17,5 / 5x17,5 + dropy 10x0, wyciąg 11x75

2. Wiosłowanie w pełnym opadzie podchwyt 8/8/10/12/15
-----------------------------------
8x85 / 8x85 / 10x80 / 12x75 / 15x70
8x90 / 8x90 / 10x82,5 / 12x75 / 15x70

3a. Ściąganie wąski podchwyt 4x12
12x45 / 12x45 / 12x45 / 12x45
12x5 / 12x55 / 12x55 / 12x55
12x5 / 12x55 / 12x55 / 12x55

3b. Wiosłowanie siedząc neutral 4x15
15x50 / 15x50 / 15x50 / 15x50
15x55 / 15x55 / 15x50 / 15x50
15x55 / 15x55 / 15x55 / 15x50

4. Wiosłowanie nachwyt 2x25
25x50 / 25x50
30x50 / 28x50
30x50 / 30x50

+45 min aero



Niby trening ok, ale już odczuwalna wyraźnie mniejsza pompa. Podejrzewam że bez Iron Pumpa wgl lipa by była Podciąganie lekko, 20stka spokojnie mogłem robić. Wiosło też bez większych problemów. Reszta standardowo, nei ma co opisywać.



1. Płatki żytnie 100g + Supreme Whey 70g
2. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
TRENING
3. Supreme Whey 50g
4. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
5. Ryż brązowy 110g + indyk 250g
6. 7 jajek

Obcinka o 30g produktu węglowodanowego w każdym posiłku. Już głodówa się zaczyna



SUPREME WHEY: 70g do śniadania, 50g po treningu
IRON PUMP: 20g przed treningiem
THERMO LIZZER: 2 kaps rano, 2 kaps przed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15347
ale szybko tniesz,
na ilu kcal planujesz kończyć?
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
W open tez będzie fajnie ;)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892901
No w każdej kategorii jest dużo świetnych zawodników, w open będzie masakryczny poziom
Mate - nie ma co planować, po prostu będę ciał ile będzie trzeba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
Tak w klasyku do 185cm :) Wczoraj dopiero wskoczylem w 2 cyfry na wadze, ale tne ze 107kg

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892901
Mało czasu mam ostatnio, a i nic ciekawego się nie dzieje to i rzadziej piszę. Od czwartku zmieniłem trening, bo tamten mi się znudził. Teraz leci taki podział:

klata + plecy
barki
+ łapy
nogi
klata + plecy
barki + łapy
off
off

2 pierwsze treningi super wyszły, dużo krótsze i intensywniejsze niż wcześniej.
Od poniedziałku obcinam 15g tłuszczy i dokładam kolejne 5 min aero.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Ciekawy podział, sam ostatnio stosowałem trening w oparciu o superserie (bo domyślam, że przy tym takim podziale też lecisz ss ) i nie doceniałem tego kiedyś,a teraz widzę zayebiste plusy, głównie intensywność mega i fajnie daję w palnik. Dodatkowo jak dobrze podpompujesz klatkę i plecy, to +10 do ego

Zgodny z regulaminem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły