SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Taaa... U nich ''weglowodan=weglowodan'' . Glupoty czasami gadaja . Jakby tak bylo to ludzie by robili na czipsach i cukrze forme .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6106
ale jak bedziesz mial zaduza nadwyzke czy z slodyczy czy z ryzu to tak samo sie zalejesz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21599 Napisanych postów 30826 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870925
DJJ87
kiedys wrzucilem diete do oceny na sfd i jak dalem lody po treningu to zjechali rowno a jak potem dalem carbo to ok juz bylo xD

Dlatego ja nie zaglądam do działu odżywianie...
Tu akurat moim zdaniem żaden problem - sam ładuję po treningu pełno ww prostych, z tym że są to rodzynki, bo po prostu dobrze mi wchodza i są tanie A czy to będą lody low fat, czy banany, to bez różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Temat WK już nie raz poruszany. Jeden z nich miał swego czasu konto na sfd i mimo twierdzenia, że był czysty leciał cykl prop+wino i podpytywał w dziale doping o cykle. Ja teraz po treningu pije 30 ml MCT i potem robię normalny posiłek: 50g ryżu(moje jedyne węgle na cały dzień) plus 350-500g mięsa i tego się trzymam.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21599 Napisanych postów 30826 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870925
Co na celu ma te MCT po treningu? Ogólnie wiem że jesteś zwolennikiem tłuszczy na masie, ale ciekawi mnie czemu nawet od razu po treningu nie zarzucasz węgli, tylko też tłuszcze

A co do WK to koniec tematu, nie ma co o nich pisać, dla mnie to nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
jak ktos jest juz na grubej wycince przy bardzo niskich weglach to MCT po treningu ma swoje zalety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja mct stosuje głównie jako antykatabolik. W dodatku włókna mięśniowe, które podczas pracy jak najbardziej korzystają z energii pochodzącej z ww, tak podczas odpoczynku(a są to przerwy pomiędzy seriami, jak i okres potreningowy) korzystają również z kwasów tłuszczowych. Prowadzi to do wniosku, że jak najbardziej MCT może być stosowany jako zamiennik ww. Klasyczny "stack" potreningowy czyli carbo+białko, można zamienić na MCT +białko, lub samo MCT.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Czemu uwazacie ze WK to nie porozumienie ? Pokazali ze forme da sie zrobic na smieciach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
wyciąc tak jak oni to sie moze kazdy szkoda że nie z kazdego cos zostaje tak jak widac na ich przykladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Co do liczenia bilansu , nie którzy jak widać mają dalej problemy .
Zajmują się liczeniem co do grama jedzenia ...
Na siłowni z kolei się obijają , więc tu jest problem wielki .
Co do artykułu co wspominałem o nim wpiszcie w google :
"Błonnik czyli pies, który nie zaszczekał"
Pozdrawiam
PS: Przemek łapa przeokrutna !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

WHEY premium