SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ciekawe ile ważę
Jutro chwila prawdy. Oby już było z 93kg

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Tak jest, wsio ogarnięte, od jutra lecimy z odwadnianiem Jeszcze pewnie kilkoma szczegółami będę zawracał dupke Karpiowi, ale z grubsza wszystko wiadomo
A co do majtek, to znajoma z polecenia znajomego sędziego szyła mi na wymiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2014-03-14 17:24:18

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
No to lecimy 2 dzień nawadniania. Wczoraj 12l weszło lekko. Sporo soli sypię, i spodziewałem się że cąły dzień będe wyglądął jak baniak wody, tymczasem wszędzie kable, na brzuchu nawet po ładowaniu pizzami takich nie miałem Aż 2x dzowniłem do Karpia się pytać czy wszystko jest ok Dzisiaj z rana już tak fajnie nie jest, a szkoda, bo za chwilę mam sesję zdjęciową, taką pół-pro
A w nocy do kibla wstawałem 8x, liczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
jedziesz jedziesz Przemo



ostatnia prosta, czekam na medal


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2014-03-16 10:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam nadzieję, że moje rady są pomocne Przemku
I również liczę na medal bo szanse masz ogromne!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez czekam na wasze medale :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Ile gram soli wcinasz?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Nie wiem który raz to piszę, ale nie napalajcie się na żadne medale, tu w ogóle nie ma o czym mówić. Moja kategoria będzie mega obsadzona, chyba najmocniej na tych debiutach, no i 90+. Finał to szczyt marzeń.

Druga sprawa, też nie wiem po raz który piszę - Karpik, moja forma to tylko 50% moja zasługa, resztę osiągnąłem dzięki Tobie

Soli nie wiem ile, sypię na oko, żeby było mocno słone

Wrzucam jakieś fotki na szybko z dzisiejszej sesji. To tylko przedsmak, bez żadnych obróbek itp. Niektóre standardowo, z kolegą z mens fizik, niektóre sam Nie chcę się usprawiedliwiać że nie widać tak separacji od wody i soli, ale weźcie to pod uwagę. Od wczoraj sylwetka strasznie się zmieniła. W ciągu tygodnia mam dostać wszystkie fotki już po retuszu, dzisiaj wieczorem wrzucę filmik z pozowania w HD, no a na razie kilka zwykłych i jedna po szybkiej przeróbce (chyba widać która )

AAAAAA - I KTOŚ COŚ SŁOWO O MOJEJ MORDZIE TO LECI PRZELEW NA HUBCIA KONTO I BAN! Starałem się, twarzy nie zmienię










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

WHEY premium