SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze to nie wiem co Wy rozkminiacie %) kolesie to robia bo maja hajs za to i tyle, ejstescie na innym poziomie to olac takie cos %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
shitman_xD
szczerze to nie wiem co Wy rozkminiacie %) kolesie to robia bo maja hajs za to i tyle, ejstescie na innym poziomie to olac takie cos %)


amen

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe nie kumacie co chciałem przekazać - nie robimy redukcji na hamburgerach i snikersach!
Mamy np 3g białka, 0,5g tłuszczu i 2,5g ww -> z tego wychodzi xx kcal.

Jeśli BTW i kcal się zgadza, to forme będziecie robić nie zależnie czy ww podchodzą z żelek czy z ryżu. A jak jecie cista czy tzw. "czity" macie tłuszcze+ww+bombe sodu to puchniecie wodą lub po prostu nie jesteście w stanie doliczyć się btw i kcal. Bo kawałek pizzy może mieć więcej/mniej sera, mniej więcej sosów, keczupu bla bla bla.

Więc nie zrobi się tak wycinki.

Wino i master zbija estro, słabo. Nie porównywalnie słabiej niż jakikolwiek IA - aromidex, aromasin, letrozol.
Bardziej zalety wina czy mastera to wiązanie shgb - białek wiążących hormony.
Poza tym test z kolei powoduje nadmiar estro - przez enzym aromatazę.

Wino nie zwiększa aż tak mocno syntezy białka, podobnie test. Nandrolony mocno zwiększają synteze.

Więc ich metody nie tłumaczcie koksem bo to bez sensu.

Osoby nie doświadczone nie wytną się na "żelkach", bo nie wytzymają z głodu i tak jak pisze Antek - cukry proste powodują mocniejsze smaki na kolejne ww.

Ale to nie znaczy że się nie da. Zresztą dr. Layne Norton, kulturysta, trener i doktor ze specjalizacją metabolizm białek. Naszykował super pociętych NATURALNYCH zawodników. Nie byli duzi, bo naturalni, ale wycięci byli.

Ja nikomu nie zalecam takiego podejścia ale to nie znaczy że się NIE DA.

A pasków też używam od pewnego obciążenia - bo co mi z tego że po xx czasie chwyt mi się wzmocni, jak przez ten okres czasu dzięki paskowm mogę robić ciągi z 40-50kg większym ciężarem i rozwinę dzięki temu plecy. Jakbym startował w trójboju to bym bardziej dbał o siłę chwytu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Tutaj w miarę wiarygodne zestawienie indeksów anaboliczno-androgennych poszczególnych sterydów. Indeks jest liniowy. Przyjmuje się, że testosteron zwiększa syntezę białek 50 razy(indeks-100). Tym spopsobem można mniej więcej obliczyć wpływ na syntezę białek innych środków zestawiając to w odpowiedniej proporcji.

Sprostowanie do tabelki poniżej:

1. Wyjątkiem jest tutaj fluoxymesteron(halotestin), którego należy rozpatrywać bardziej pod właściwości antyglikokortykosteroidowe niż anaboliczne(uwalnia wolną formę kortyzolu do krwi - wielkośc zależna od dawki).

2. Przyjmuje się również, że oral-turinabol ma właściwości androgenne od 6 do 8 - nie są one więc nieznane. Jednakże środek jest słabo przebadany klicznie. Powód prosty: nie jest to środek leczniczy, a jedynie steryd pod bb.
Może kogoś to zainteresuje:







Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-09-14 13:38:17

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Tutaj widzę Prz się przeniosłeś. Będę śledził.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kończę dyskusje, bo nie będziemy śmiecić Przemkowi w temacie. Znam tabelkę tą, jak i wiele innych. Średnio się to jednak przekłada na rzeczywistość. Według nich proviron jest bardziej anaboliczny niż nandrolon...

Czemu zawodnicy w żadnej erze nie robili masy na środkach typu anavar czy proviron, a dodają je jedynie blisko startu?
Czemu 90% zawodników masuje na mix'ie test+deka/bold+oral(meta/antek) + ewentualnie peptydy.

Dlatego te tabelki to raczej ciekawostka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@asuke89
1. Ich rozpisane "prop+wino" może nie było jedynym cyklem, co? Bronisz tego tak, jakbyś był pewny, że nic innego nie brali.
2. Z tymi paskami to chodzi pewnie o używanie ich do każdego obciążenia. Nikt się nie czepia przecież do używania ich do maksów. To jest zasadnicza różnica, nie uważasz?

Co do IIFYM to myśle, że różnica może być ale jedząc tak dłuższy okres czasu. Nie wiadomo jaki to będzie miało wpływ na zdrowie jak będziesz tak jadł 5,10,30 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie był, ale posłużył za przykład - dwa inni zawodnicy, znani i pimpujący różne firmy tutaj na forum, boją się jak ognia jeść nawet głupiego twarogu przed startem a walą 3x tyle rzeczy co oni i głównie mi o to tutaj chodzi.

Używanie pasków do każdego obciążenia nie jest ok, ale lepsze niż typy którzy zakładają pas już w szatni.
Poza tym co za różnica, jeśli im nie zależy na chwycie niech używają, lipę będą mieli jak ich kiedyś zapomną na trening
A jak ktoś ma głowę na karku to wie że nie powinien się na nich wzorować.
Podobnie jak małolaci nie powinni wzorować się na treningach naszych czołowych kulturystów(środki, poziom wytrenowania itd.), a mimo to zawodnicy nagrywają filmy, młodzież zadaje pytania czy wzoruje się na ich planach.

Co do IIFYM - sam pisałem że nie polecam tego, ale nie znaczy że się nie da. Nie polecam głównie ze względów zdrowotnych.

A jeśli ktoś już patrzy typowo na zdrowie to jakąkolwiek zaawansowaną kulturystykę powinien odpuścić, niestety.

Zmieniony przez - asuke89 w dniu 2013-09-14 17:49:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
kolejny dziennik kopalnią wiedzy mam nadzieję, że Prz się nie obrazi

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Jasne że nie, mega się cieszę że od kiedy jestem w tym dziale, w moim temacie zaczęli wypowiadać się Adam, Wojtek czy Paker, bo pomimo tego że sam posiadam niemałą wiedzę, to od nich mogę się mnóstwo nauczyć Oby więcej takich dyskusji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

WHEY premium