SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS w klubie FITNESS POWER w Jelczu Laskowice

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Czy znacie klub FITNESS POWER w Jelczu Laskowice? Nie? To czas poznać- warto! Bo prowadzi go przesympatyczna i doświadczona instruktorka fitness Ania Wójcik.
W dniu wczorajszym- 17.11.2012 zorganizowała w nim Dzień Otwarty dla wszystkich miłośniczek fitness.
Miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie , w trakcie której poprowadziłam ponadgodzinne zajęcia ze sztangami. Zaraz po zajęciach odbyła się degustacja białek Fita Protein, 100% Pure Whey z Iron Horse’a oraz batoników Labrada. Przetestowałyśmy nasze nowe szejkery  Następnie rozkoszując się koktajlami miałam spotkanie z paniami- uczestniczkami zajęć i degustacji, podczas których zaprezentowałam im nasz termogenik Burn Shape, a panie miały też możliwość zadawać mi różne pytania związane z suplementami, dietą i treningiem. Czas upłynął nam niezwykle szybko, ale naprawdę bardzo miło!
Aniu, dzieki za zaproszenie i oby więcej takich imprez!

IHS TEAM
Ekspert IHS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756














Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2012-11-18 07:09:10

Iron Horse Series Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki^^^^

Następny temat

Kilka kwestii odnośnie uprawnień Trenerskich z kulturystyki

WHEY premium