SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki^^^^

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Temat z założenia poświęcony będzie ciekawostkami jakie znamy: badania na temat danego suplementu itp, ciekawe artykuły, ciekawostki zioła/przyprawy ale także ciekawe filmy/ryciny.
Tematyka około sportowa i zdrowotna.

KORZYŚCI ZDROWOTNE ZWIĄZANE Z UTRATĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ


Ciekawostki na temat mózgu:



Coś dla kobiet.....


Jutro opiszę temat jałowca a poprawienie trawienia (odczułem i to wyraźnie działanie) + mieszanki przypraw jakie stosuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
czekam na temat o jałowcu ! ;) jutro napiszę o zielonej herbacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ja też muszę w wolnym czasie przewertować materialy bo cosik się znajdzie na pewno :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Fajne, fajne, równiez coś wrzucę w wolnej chwili..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
To może ja coś wrzucę ;)

Moczycie orzechy przed spożyciem ? Zanim natrafiłem na takie zalecenie u Poliquina, spotkałem się z tym na stronie fundacji Westona Price'a. Wymoczenie orzechów w gorącej wodzie eliminuje z nich naturalne toksyny (kwas pruski - trucizna), temperatura rozkłada inhibitory enzymów (występują one w orzechach, aby zatrzymać kiełkowanie i związane z nim procesy metaboliczne), oraz sprawia, że stają się lżej strawne. Jakiś czas temu, kiedy konsumowałem duże ilości orzechów, zauważyłem wyraźną poprawę w trawieniu kiedy zacząłem te orzechy moczyć.

strona fundacji Westona Price'a propagująca mądre tradycje żywieniowe : http://www.westonaprice.org/polish/principles-of-healthy-diets-polish  - spójrzcie na czasy w jakich żył i jakie poglądy na temat żywienia głosił długo przed Lutzem, Atkinsem czy Kwaśniewskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Sam chciałem o tym napisać !! Sog nie wchodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861



http://www.charlespoliquin.com/Blog/tabid/130/EntryId/1476/Tip-414-Get-More-Sleep-to-Gain-Muscle-and-Improve-Performance.aspx

Jakiś czas temu wyrzuciłem budzik, dzięki czemu zacząłem spać o najbardziej optymalnej dla siebie porze. Efekt ? Stałem się szczęśliwy , o wiele lepsza koncentracja, więcej sił witalnych, udało się ruszyć z dołka na siłowni, a przede wszystkim - mimo ogólnie stresującego trybu życia (dwa kierunki, treningi, zależy mi na wysokiej średniej ze względu na stypendia, punkty do doktoratu itp.) mam totalną wyj**kę, mimo tego że jeszcze pół roku temu mając może trochę więcej na głowie czułem się totalnie przygnieciony. Ok, to wydaje się oczywiste, ale jak zmienił się mój sen ?

- śpię na zawołanie - wtedy kiedy jestem zmęczony - w nocy, w bibliotece, w pociągu, po południu, wieczorem - nie ważne o której drzemię, nic nie wybija mnie z rytmu

- 7-8 godzin wystarcza w 100% nawet po treningu, który odbył się wieczorem

- codziennie kładę sie i wstaję o tych samych godzinach - 23:30 - 7 maks 8. Jak otwieram oczy, potrafię odgadnąć która godzina z dokładnością do 15 minut :D

- jak już się zdarzy, że muszę wcześniej wstać - 10 minut drzemki na telefonie i jest ok. W ciągu dnia i tak gdzieś sobie odeśpię, nieważne gdzie

Jasne, zdaję sobie sprawę, jakie są czasy i spanie po 8h dziennie w godzinach dopasowanych do fizjologi to luksus, ale korzyści są ogromne.
Czasem kładąc się spać mam wyrzuty sumienia, że tyle rzeczy na głowie a ja sobie śpię już przed północą. Wtedy zawsze myślę, że jeżeli się tym nie przejmę, to jutro będę wypoczęty i nadrobię. Działa bez pudła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524


Coś o Wit.D





Od poniedziałku do mojej suplementacji wpada Wit.D tania w aptece jest. Nazwa produktu Devikap kosztuje 3-4zł jedna buteleczka zawiera 150 000 j.m jedna kropla to 500 j.m .
Także polecam :)

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2012-11-18 13:43:21

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2012-11-18 13:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
dobre, dobre. Przy 10.000 iU ed taka buteleczka na 15 dni mi styknie :P ale chyba i tak taniej, niż te sprowadzone z chameryki, muszę sobie podliczyć. Dostałeś na reckę ?


Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2012-11-18 14:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Do rodzinnego bez problemu ale 10.000 j.m co drugi dzień :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Już za kilka dni kolejna rywalizacja IHS 50/50

Następny temat

IHS w klubie FITNESS POWER w Jelczu Laskowice

WHEY premium