SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sport całym życiem- dziennik Ladies z IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Witam wszystkich Mam na imię Ola i sport był jest i będzie moim całym życiem dlatego też ten test i dziennik.

Moja historia jest dosyć rozległa i nie zbyt łatwa ponieważ zawsze od malutkiego byłam mniejsza od pozostałych i wyśmiewana i tak narodził się pomysł pasji gdzie na początku rehabilitacja przerodziła się w coś większego. W coś co teraz mi towarzyszy na każdym kroku w moim życiu, a tym czymś jest walka, walka o siłę do pokonania siebie i własnych słabości czy też ograniczeń własnych możliwości. Miałam dość innych mówiących w kółko "nie dasz rady, jesteś za mała i za słaba". Jeśli ja będę potrafiła pokazać, że dam radę mimo tak wielu ograniczeń to inni mam nadzieje że również uwierzą w siebie. Dlatego tak bardzo chciałam założyć ten dziennik bo jak dla mnie nadzieja i motywacja to najpiękniejsza rzecz jaką możemy dać drugiej osobie.

Moje treningi:
To rzecz dość chaotyczna ponieważ jestem kompletnym samoukiem i często mam takie "Nie mam pojęcia co ja właśnie robię ale sobie poradzę" ,a moje treningi są ciężkie lecz nie ustalone z góry. Do nich zaliczam za równo taniec jak i gimnastykę czy trening siłowy. Coraz większe ciężary i coraz lepsza dieta sprawiają że moje warunki i figura powoli zaczyna nabierać jakiegoś rozmachu ;) Treningi czasem mam rozpisane a czasem czas, nauka, swoje prywatne sprawy nie pozwalają mi na to więc ćwiczę kiedy tylko mogę nawet o trzeciej w nocy gdy w ciągu dnia nie dało rady. Moja przygoda ze sportem zaczęła się 12 lat temu ale trenuje strikte siłowo i gimnastycznie od dwóch lat a na siłowni działam od miesiąca

Cel?
Hmm według mnie nabranie masy mięśniowej, zwiększenie wydolności organizmu i polepszenie sylwetki oraz motywacja baaaardzo bym była wdzięczna za rady czy za trzymanie kciuków za mnie i wsparcie Pozdrawiam was kochani ;D

Mam nadzieje że w miarę czasu jak będę wrzucać zarówno to co zawieram w diecie jak i treningi mój dziennik będzie wam się podobał Powodzenia w treningach!







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Witam
Na pewno będę zaglądał
Powodzenia w tej nierównej walce!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
W końcu ruszyła :)

Ja też podobnie zacząłem ćwiczyć, bo za chudy :) , obecna Twoja sylwetka jest ekstra !

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2014-11-01 11:09:26

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Powodzenia, będę zaglądał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Też nie wierzyłem, ale zobacz na to z drugiej strony, która 16 latka w obecnych czasach ma tak poukładane w głowie? Ja jestem pełen podziwu!

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Proponuje obu panią na zachętę pozytywnie ocenić temat (gwiazdki) nie wiem czy to się przyda ale na pewno nie zaszkodzi :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Też tak uważam, że obecnie już sylwetka jest kosmiczna

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554
Trzymam kciuki i życzę wytrwałości....wielki plus za to , że krajanka moją jesteś
pozdrawiam
100%bawełny....100% starszej bawełny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Sylwetka już dobrze prosperuje oby tak dalej.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

Następny temat

Dziennik motywacyjny -- 2014/2015 by wojo

WHEY premium