kabo9
Ojan - może bym chciał podciągać się do klatki, ale chcieć nie zawsze = móc. Niestety nie mam siły Xzaara
. Zresztą niby nie potrzeba tak wysoko jak twierdzą eksperci od kulturystyki.
Ja bym chciał tak jak xzaar - niestety też nie potrafię dociągnąć do klatki nachwytem (ściąganie drążka to owszem ale nie z ciężarem ciała).
Chyba będę musiał się podpierać autorytetem ekspertów kulturystyki!
(tym bardziej, że na siłowni są jedynie takie śmieszne uchwyty bez drążka).
. Niestety nie mam siły Xzaara
. Zresztą niby nie potrzeba tak wysoko jak twierdzą eksperci od kulturystyki.
spróbuj jak ojan pisze do klatki - dało by ci to efekt ściągnięcia łopatek, mi pomogło. bez obciążenia powinieneś dać radę.

