SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Test - Poprawa Sylwetki - Szerokie bary wg kabo9

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ej tam, najprościej jest krytykować

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dajmy szansę rafikowi, może zaraz da nam przepis na zrobienie 50cm w bicku w x miesięcy, sam prezentuje już na pewno więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid


też bym chciał wiedzieć jaki jest egzemplarz/wymiar modelowy


no to chyba się nie dowiemy .
zresztą nie wiem co kieruje takimi osobami znikąd, wchodzi w temat, krytykuje półgębkiem i wychodzi, nie argumentuje, nie daje możliwosci wymiany doświadczeń
naczy zwykły hejter co ma 39 w bicku i twierdzi, że 37 to już strasznie mało jest

no dobra a teraz na temat: padł mi lapek i dopóki się z zastępczym nie ogarnę to wypisek nei będzie, mam nadzieję, że to dzić wieczorem albo jutro już nastąpi

w skrócie:
ketoza - średni poziom dopiero dziś, do wczoraj lipa na paskach była
waga - 79,4!!!! nie wiem czy nie za szybko leci (ponad 3 kilo w niecałe 2 tygodnie) i czy nie przejść do LC bo mi karkówka brzydnie powoli
wczoraj piękny trening pleców zrobiony, szczegóły wkrótce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
żeby chronić muscle i że bez węgli będzie szybciej leciało - sprawdzam taką opcjęwycinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo to chyba raczej normalne tempo przy Twoim trybie życia. pisałem ci o kolesiu który zrzucił 8 kg w miesiąc na ketozie. trzeba by zrobić pomiar BF przed i po dla pewności u Ciebie z czego konkretnie schodzi. ale ogólnie na serio nieźle. ja dla 3 kilogramów to muszę zapierdzielać okrągły miesiąc.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no tak, tylko że to zapewne woda która zeszła ze mnie po odstawieniu węgli, chyba nie ma sięczym w sumie ekscytować, ale zobaczę jak dalej będzie, w każdym razie zaczynam tęsknić do kury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
myślę,ze w Twoim przypadku ketoza to totalna głupota...na zawody się szykujesz? chcesz szybko "krate"zobaczyć? chyba nie...ja sie pytalem trenera Mariana czy zrobic ketoza bo moj BF jest juz na prawdę mały jak na mnie to sie tylko zapytał czy na zawody sie szykuje i wszystko w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
kabo9
no tak, tylko że to zapewne woda która zeszła ze mnie po odstawieniu węgli, chyba nie ma sięczym w sumie ekscytować, ale zobaczę jak dalej będzie, w każdym razie zaczynam tęsknić do kury

Czyżbyś był kogutem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
Witaj Kabo. Widze ze slowa jakiejkolwiek krytyki tobie nie pasuja i jak cos nie po Twojej mysli to zaraz hejtuje.... Sa jeszcze inne obowiazki niz siedzenie przed kompem i sprzeczki slowne z Toba. Nie wszedlemz nikat tutaj tylko sledze Cie od poczatku i juz raz mielismy przyjemnosc wymienic sie pogladami. CO do mojego bicka to sie nie martw o niego - aktualnie 42 przy redukcji. Ale w sumie masz racje, bez sensu ta rozmowa. Pozdrawiam :)

Polaco_92 bo zostaniesz kolejnym hejterem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Xzaar77

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Lukson

WHEY premium