SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Test - Poprawa Sylwetki - Szerokie bary wg kabo9

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
będą ,
ważę się codziennie w ramach porannego rytuału, natomiast miarki używam raz na tydzień albo rzadziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Doskonale cię rozumiem - waga u mnie to też codzienny punkt programu po toalecie porannej. Nie wiem czy to przyzwyczajenie, czy już zboczenie, albo paranoja - ale robię tak dzień w dzień. Potem w Excela i bawimy się cyferkami A pomiary również raz w tygodniu: w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Sobota 22-03-2014


Dieta
Dieta b/t/w/kcal: 148/200/17/2446

Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g) 360
Łosoś wędzony 100
Oliwa z oliwek 8
Wieprzowina, żeberka 700
Warzywa ~1000


Suplementacja
Hi-Tec Black Devil
Hi-Tec Vitamin A-Z
Błonnik

Trening: DNT

Cardio




Niedziela 30-03-2014


Dieta
Dieta b/t/w/kcal: 148/200/17/2449

Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g) 250
Ser Mozarella 70
Pstrąg wędzony 100
Oliwa z oliwek 8
Wieprzowina, żeberka 700
Warzywa ~1000


Suplementacja
Hi-Tec Black Devil
Hi-Tec Vitamin A-Z
Błonnik

Trening: DNT

Cardio
brak

Foto/Video/Komentarz

Dwa posiłki dziś to żeberka:


Były też pomiary kontrolne (odniesienie do podsumowania masy):
Waga: 83,6 -- > 81 (-2,6 kg)
Pas (pępek): 87 -- > 84 (-3cm)
Klata wdech: 112 -- > 108(-4cm)
Barki: 129 --> 126 (-3cm)
Bicepsy: 37/37 -- > 36,5/36,5 (-0,5cm)

Średnia podaż za tydzień wyniosła:
Dieta b/t/w/kcal: 171/177/32/2401 w g/kg 2,14/2,21/0,4

W lekko ponad tydzień obwody poleciały strasznie (lub coś źle kiedyś pomierzyłem), ale to raczej za sprawą dużej ilości wody. Mam nadzieję, że teraz już tylko będzie leciało z pasa .

Organizm się przestawia na brak węgli, ketoza na paskach coraz wyraźniejsza, ale w dalszym ciągu max to średni poziom.
Zdecydowałem, że jeżeli nie będzie potrzeby to niedziela będzie dniem całkowitego OFF. Idąc tym tropem dzisiaj wstałem po 10 rano (z małą przerwą około 6 na sprawdzenie poziomu ketonów) co przy zmianie czasu dało w sumie 11 . Niedziela dniem regeneracji i ładowanie akumulatorów na kolejny tydzień.

Jutro jak będę miał chwilę opiszę trudną decyzję z jaką będę musiał się zmierzyć w najbliższym czasie. Dotyka to bardzo życia w ogóle, ale chyba jeszcze bardziej dalszej aktywności sportowej.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jakby ktoś chciał przeczytać o jakiej decyzji pisałem w ostatniej wypisce to zapraszam do dziennika:

Operować czy nie operować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
Kabo , 3mc na mase to troche slabo , nie ma sie co dziwic ze obw. polecialy strasznie - jeszcze poleca. Organizm w pelni sie regeneruje po ok 6 miesiacach i to jest okres po ktorym sa widoczne i najtrwalsze efekty. Troche strata czasu uwazam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, nie byłem "na masie" 3 miesiące. Co jest stratą czasu? Lepiej było trwać w masie i się zatłuszczać tylko dlatego żeby być dłużej na masie?
Wg mnie obwody poleciały bo obciąłem drastycznie węgle i woda zeszła, co zresztą widać bardzo dobrze nawet na mojej prymitywnej wadze z analizą BIA . Nie ma też wypełnienie mięśni takiego jak na węglach było, nabicia. Doda się później węgle i będzie git .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
Nie koniecznie sie zatluscisz bardziej masujac troche dluzej. Nie wiem co tu jest niezrozumialego Kabo. Szczerze mowiac np. bicek 36,5 to wyczyn zaden biorac pod uwage treningi diete , no chyba ze startowales z 30 :) I chyba za bardzo bierzesz do glowy ketozy paski i inne p******y. Na poczatku Ci jeden kolega napisal ze ma na dzieje ze nie bedziesz kolejnym pisarzem. Kabo bez urazy ale trwonicz czas i kase na mizerne efekty. Twoja decyzja czas i kasa. Dodasz pozniej wegle i nic to nie zmieni , uwierz mi. Zycze powodzonka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
rafik2
Nie koniecznie sie zatluscisz bardziej masujac troche dluzej. Nie wiem co tu jest niezrozumialego Kabo. Szczerze mowiac np. bicek 36,5 to wyczyn zaden biorac pod uwage treningi diete , no chyba ze startowales z 30 :) I chyba za bardzo bierzesz do glowy ketozy paski i inne p******y. Na poczatku Ci jeden kolega napisal ze ma na dzieje ze nie bedziesz kolejnym pisarzem. Kabo bez urazy ale trwonicz czas i kase na mizerne efekty. Twoja decyzja czas i kasa. Dodasz pozniej wegle i nic to nie zmieni , uwierz mi. Zycze powodzonka :)


to co proponujesz, bo na razie skrytykowałeś to co robię bez podania sensownego rozwiązania czy alternatywy? Czyli ile cm w bicku wg Ciebie powinienem zrobićw jednym cyklu masowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Poniedziałek 31-03-2014


Dieta
Dieta b/t/w/kcal: 175/167/39/2355

Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g) 300
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 250
Wieprzowina, karkówka 560
Masło 20
Olej lniany 20
Warzywa ~1750

Suplementacja
Hi-Tec Blac Devil
Hi-Tec Vitamin A-Z
Błonnik


Trening: Push

- ławka skos górny, sztanga 4x12 30 45 50 55
- ławka prosta sztangielki + rozpietki 3x12/12 25kg/12kg
- wyciskanie na barki, sztangielki 4x12x15
- unoszenie bokiem 3x12x9
- dipsy 15 12 11
- sciąganie wyciągu tric nachwyt + podchwyt 3x12+12
- uginanie nadgarstków 3x12

Cardio



Foto/Komentarz

Trening bardzo dobry. Była moc, pompa euforia – myślałem że to przez ketony a tu rano dupa zbita . Ketonów na pasku ze świecą można szukać. Minął tydzień i tak naprawdę to tylko w weekend i w poniedziałek rano miałem ich na wskaźniku jakieś małe ilości. Albo jeszcze za dużo białka, albo warzyw albo producenci napojów zero oszukują . W weekend nie piłem, ale wczoraj przed treningiem energetyka zero z joszką zapodałem. Efekt – trening super, ketonów brak.

Co do moich planów zdrowotnych – umówiłem się z profesorem tym od sochi i komórek macierzystych na wizję lokalną. Jeżeli gość składa sportowców to powiem mu wprost, że jak za pół roku nie będę robił martwego i przysiadu to niech się nawet za to nie zabiera , powinien zrozumieć .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo9
rafik2
Nie koniecznie sie zatluscisz bardziej masujac troche dluzej. Nie wiem co tu jest niezrozumialego Kabo. Szczerze mowiac np. bicek 36,5 to wyczyn zaden biorac pod uwage treningi diete , no chyba ze startowales z 30 :) I chyba za bardzo bierzesz do glowy ketozy paski i inne p******y. Na poczatku Ci jeden kolega napisal ze ma na dzieje ze nie bedziesz kolejnym pisarzem. Kabo bez urazy ale trwonicz czas i kase na mizerne efekty. Twoja decyzja czas i kasa. Dodasz pozniej wegle i nic to nie zmieni , uwierz mi. Zycze powodzonka :)


to co proponujesz, bo na razie skrytykowałeś to co robię bez podania sensownego rozwiązania czy alternatywy? Czyli ile cm w bicku wg Ciebie powinienem zrobićw jednym cyklu masowym?


też bym chciał wiedzieć jaki jest egzemplarz/wymiar modelowy

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Xzaar77

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Lukson

forma lato