SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Test - Poprawa Sylwetki - Szerokie bary wg kabo9

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130982
kabo9


Ojan - może bym chciał podciągać się do klatki, ale chcieć nie zawsze = móc . Niestety nie mam siły Xzaara . Zresztą niby nie potrzeba tak wysoko jak twierdzą eksperci od kulturystyki.

Ja bym chciał tak jak xzaar - niestety też nie potrafię dociągnąć do klatki nachwytem (ściąganie drążka to owszem ale nie z ciężarem ciała).
Chyba będę musiał się podpierać autorytetem ekspertów kulturystyki!
(tym bardziej, że na siłowni są jedynie takie śmieszne uchwyty bez drążka).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
Kabo - nie jest źle taki mały dzik z Ciebie się robi spróbuj jak ojan pisze do klatki - dało by ci to efekt ściągnięcia łopatek, mi pomogło. bez obciążenia powinieneś dać radę.
problemu dopatruję się jeszcze w rączkach-uchwytach na maszynie. mam identyczną bramę u siebie na siłce ale te gumowe rączki latają i nie idzie szerzej łapać bo poprostu się okręcają, też tak masz?


lewa się trzyma, ale prawa rączka jest w ogóle pozdzierana cała i do niczego się nie nadaje. jedyne sensowne miejsce w którym można złapać ten drążek to albo tuż za spawami jeszcze na prostej części, albo tam gdzie trzymam - zaraz za zgięciem tam gdzie zaczyna się rączka. Ogólnie do nachwytu to jest jedyne miejsce :(. Fajniejsze uchwyty są do neutralnego wąskiego podciągania z drugiej strony bramy.

Hehe, to co mówicie z tym podciąganie do klatki to ja tak próbuję ogólnie. Ale wychodzi jak wychodzi . Do samej klatki to nie da rady, ale w kierunku to się będę starał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tak mnie zmotywowałeś że w piątek pierdzielnę nagranie podciągania ale podchwytem bo mam w rozpisce
co do rączek to wierzę w 100% bo u mnie niestety to samo:/ jest jeszcze tylko jeden stojak na którym się nie ruszają a reszta lata wp***u tak że nie idzie łapać tak jak należy. nawet paski się okrecają.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kabo podciągaj się jak dotychczas,bardzo przepraszam koledzy ale Wasze rady przy tej ilości co robi Kabo są nie trafne gdyż u Niego powolne opuszczanie lub podciąganie do klatki spowoduje że tych powtórzeń będzie jeszcze mniej,zresztą łatwo doradzać,a czy sami tak robicie? może jakieś swoje demo na filmie?
Przeciwnie do tego co piszecie to nie jest takie łatwe i choć dam radę podciągnąć się 30x to nie stosuję takich utrudnień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzięki Marek, jak będę czuł moc to wtedy do klatki popróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Próbować raz na jakiś czas możesz,zawsze inny bodziec.
Nie jestem wstanie ogarnąć wszystkich wątków konkursowych ale co nieco nieraz wychwycę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Drazekm ale my nie piszemy ze to jest łatwe, trening pleców jest jednym z najcięższych jakie są możliwe do przeprowadzenia. Wg mnie na plecach jest najsłabiej "widoczny"/odczuwalny progres dla kogoś takiego jak ja, w ciul mięśni, izolacji, napięć, prostych kręgosłupów, dokładności ruchu itp.

Podciąganie tak samo jak MC powinno być "świętym gralem" kulturystów. Ja sam trenuję niedługo ale mam znajomych na siłowni którzy "trenują" +5,10 lat i żaden z nich nie trenuje pleców tylko KLATA i BICKI.... prawda taka że boją się ciężko trenować. A wada sylwetki goni wadę sylwetki ( barki w przód itp.)

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Gwid
Drazekm ale my nie piszemy ze to jest łatwe, trening pleców jest jednym z najcięższych jakie są możliwe do przeprowadzenia. Wg mnie na plecach jest najsłabiej "widoczny"/odczuwalny progres dla kogoś takiego jak ja, w ciul mięśni, izolacji, napięć, prostych kręgosłupów, dokładności ruchu itp.

Podciąganie tak samo jak MC powinno być "świętym gralem" kulturystów. Ja sam trenuję niedługo ale mam znajomych na siłowni którzy "trenują" +5,10 lat i żaden z nich nie trenuje pleców tylko KLATA i BICKI.... prawda taka że boją się ciężko trenować. A wada sylwetki goni wadę sylwetki ( barki w przód itp.)

Więc jeżeli jest trudny to po co jeszcze go sobie utrudniać ? :),to co robimy na treningu wypadałoby robić z chęcią i przyjemnością,mnie podciąganie aktualnie męczy,nie chce mi się machać ilości powyżej 10,więc teraz w ogóle go nie robię i owego "świętego grala" zastępuje bez problemu wyciągami co nie znaczy że Wam doradzam nie podciągać się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
Kabo podciągaj się jak dotychczas,bardzo przepraszam koledzy ale Wasze rady przy tej ilości co robi Kabo są nie trafne gdyż u Niego powolne opuszczanie lub podciąganie do klatki spowoduje że tych powtórzeń będzie jeszcze mniej,zresztą łatwo doradzać,a czy sami tak robicie? może jakieś swoje demo na filmie?
Przeciwnie do tego co piszecie to nie jest takie łatwe i choć dam radę podciągnąć się 30x to nie stosuję takich utrudnień.


Drażkem chyba nie czytałeś dokładnie
Właśnie o tym pisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Giaurnemo
Przy podciąganiu na drążku opuszczaj się wolniej.
Poczujesz różnicę.
Tylko może być problem z wykonaniem założonej liczby powtórzeń?

Giaurnemo,pisałeś dokładnie to co powyżej,a ja piszę przeciwnie :),aby Kabo robił to jak dotychczas :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-01-16 18:41:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Xzaar77

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Lukson

WHEY premium