SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52312
Oba chwyty działają na naramienne z tym, że wąski dodatkowo angażuje czworoboczne.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-11-11 20:04:44
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 877 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104887
Bezpieczniejszy dla stawów jest jednak high pull, a jeżeli już ktoś ma awersję do ćwiczeń dynamicznych, to lepiej robić podciąganie liny wyciągu dolnego wzdłuż tułowia.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Własnie podciaganie dolnego wyciagu wzdluz tulowia np. mi o wiele lepiej wchodziło niż sztangą, też nie czulem zadnego bólu czy naprężenia w barku, pompa też nieco większa także moge to smiało polecić
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
IGM
Oba chwyty działają na naramienne z tym, że wąski dodatkowo angażuje czworoboczne.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-11-11 20:04:44


jak kiedyś coś takiego powiedziałem trenerowi na siłowni to popatrzył na mnie jak na idiote i mnie wyśmiał. po tej akcji stwierdziłem że z takimi ludzmi nie ma co wchodzic w dyskusje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
No wystarczy w lustrze obserwować pracę czworobocznych i gołym okiem widać, że też dostają. Ewentualnie obserwować kogoś od tyłu.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892885
12.11.2013 - BARKI



1. Wyciskane z klatki siedząc 10x8
8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70
8x75 / 8x75 / 8x75 / 8x75 / 8x75 / 8x75 / 8x75 / 8x72,5 / 8x72,5 / 8x72,5
8x77,5 / 8x77,5 / 8x77,5 / 8x77,5 / 8x77,5 / 8x77,5 / 8x77,5 / 8x77,5 / 7x77,5 / 6x77,5 /

2. Podciąganie sztangi do brody 4x10
10x45 / 10x45 / 10x45 / 10x45
10x47,5 / 10x47,5 / 10x47,5 / 10x47,5
10x50 / 10x50 / 10x50 / 10x50

3. Unoszenie bokiem na maszynie 3x12
12x5 / 12x5 / 12x5 (wyciąg dolny jednorącz)
12x8 / 12x8 / 12x8
12x8 / 12x8 / 12x8



Dzisiaj już nie zmniejszałem ciężaru w ostatnich seriach, wolałem zejść z powtórzeń. Za wysoko trochę zacząłem ten wycisk i ciężko o progres, ale już trudno. Podciąganie pod koniec już lekko z szarpaniem. Maszynkę do unoszenia coraz lepiej czuję, nie jest taka zła jak się wydawało na początku



1. Płatki żytnie 105g + Supreme Whey 55g + mleko 250g + jabłko
TRENING
Od razu po treningu szejk - rodzynki suszone 150g + Supreme Whey 40g
2. Ryż paraboiled 115g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 10g
3. Ryż paraboiled 115g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 10g
4. Ryż paraboiled 130g + ryba 135g + 3 jajka + śmietana 35g
5. Ryż paraboiled 130g + twaróg 250g + wiórki 35g



SUPREME WHEY: 50g do śniadania, 40g po treningu

Kreatyny już nie ma, białko też się powoli kończy. Trzeba będzie pomyśleć nad nowym zamówieniem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
50g keczupu? sporo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
za duzo cukrow prostych
wyyeb keczup bo nie zrobisz formy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak do 135 ryby i 3 jajek 50g keczupu to nie mało
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam ponad 200g prostych ed i jest git
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły