SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 539336

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3199
Próbowaliście już nowej czekolady firmy Wawel-ma 90%kakao,kosztuje mniej wiecej tyle co normalne czekolady i jest pychaa;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje Bob i jedno pytanko ile kg już Ci ubyło w jakim czasie i czy teraz tracisz je wolniej niż na początku
No i jest jeszcze jedna rzecz która mnie nurtuje a mianowicie chodzi mi o orzechy ,czasami jem je zamiast jednego posiłku np. z jakimś owocem i zastanawiam sie czy taki posiłek zalicza sie do weglowodanowych po których przerwa wynosi 3 godz czy do tłuszczowych po których trzeba odczekać 4 godziny aby znow cos zjeść ,może ktoś z was może rozwiać moje wątpilwości z gory dziekuje i pozdrawiam

Sandra
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć ludziska,

ja juz próbowałam tę nową czekoladę, kupiłąm sobie 10 sztuk będąc przejazdem w małej mieścinie, w Warszawie do tej pory nie udało mi się jej zlokalizować a pochłaniam tego czasem nawet całą wieczorem i nic mi nie przybywa. Sama sobie się dziwię.
Na kolację około 17-18 zjadam nieraz 2 całe jajka, pół kostki żółtego sera (połowa myszy do komputera) 2 pomidory i puszkę tuńczyka w oleju czasem jeszcze jakies zielone warzywa, do tego całą taką 100g czekoladę. Wiem,ze na kolację nie powinnam tyle pożerać ale mam niesamowite zapotrzebowanie a waga stoi na 56 a mi to odpowiada. Ale w książce Ria Tumers napisał,ze czekolada MM ta, która ma być sprowadzana rzekomo do Polski zawiera kakao od 70 do 85 %, czyżby zbyt dużo było niepożądane ?
Kiedyś kupowałam sobie czekoladę Wawel tę o zaw. 65% kakao i rozpuszczałam na płytce dodawałam kakao i była rewelacyjna o mocnym kakaowym smaczku , prawie jak ta 90% ale zjadałam ją na ciepło bo mi lepiej smakowała.
Na jakiś czas muszę ograniczyć tę czekoladę bo wiem,że przesadzam ale jestem smakoszem.
Jeśli ktoś z was widział ją w W-wie to proszę o info. Dzięki z góry.
Pozdrawiam wszystkich, rzeczywiście z Wami jest raźniej
Bianka
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
mam rozumiec, ze czekolada o ktorej mowa to czekolada gorzka??

Pozdrawiam
FELCIA
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak gorzka, ta Wawla ma szatę graficzną podobną do Lindt'a , na środku dużymi literami jest zaznaczone 90% cocoa.Weszła na rynek od wrzesnia czy sierpnia. Jeszcze nie ma tych nowych produktów na ich stronie internetowej- a szkoda . Stronka www.wawel-sklep.com.pl tworzy sie właśnie może tam będą mieli. Terravitę 77% przestaja juz produkować bo im sie nie opłaca, dzwoniłam do dystrybutora. Szkoda , fajne były te mała porcyjki,
Wpisz na www.google.com : czekolada Wawel 90% cocoa i wyskoczy ci strona Trade'a , tam mozna obejrzeć wyrób w całej okazałości a wygląda przyzwoicie, ja kupiłam tę czekoladę po 2,95 za 100 gram - Lindt 99% kosztuje około 7 zł a ten 85% około 6 zł.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam! ale tu ciiiiicho ostatnio, az sie zmutno robi jak tu zagladam:( od kilku dni znow scisle MM. ehh...jakos trudno mi jest sie zmobilizowac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1025
Bianka-Carrefour Wileńska,
pozdrawiam
vanillia
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, jeszcze nigdy nie byłam w tym C., myślałam,ze w każdym jest mniej więcej ten sam asortyment.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Dzien dobry.
No to widze, ze mam 145 stron do przeczytania. Ciekawe co tu sie dzieje?

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 827
Po dluuugiej przerwie powracam do Montiego, wiec pozdrawiam wszystkich forum-owiczow..

To co pscoolki lubia najbardziej

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

electro
Polecane artykuły