Próbowaliście już nowej czekolady firmy Wawel-ma 90%kakao,kosztuje mniej wiecej tyle co normalne czekolady i jest pychaa;)
...
Gratulacje Bob i jedno pytanko ile kg już Ci ubyło w jakim czasie i czy teraz tracisz je wolniej niż na początku
No i jest jeszcze jedna rzecz która mnie nurtuje a mianowicie chodzi mi o orzechy ,czasami jem je zamiast jednego posiłku np. z jakimś owocem i zastanawiam sie czy taki posiłek zalicza sie do weglowodanowych po których przerwa wynosi 3 godz czy do tłuszczowych po których trzeba odczekać 4 godziny aby znow cos zjeść ,może ktoś z was może rozwiać moje wątpilwości z gory dziekuje i pozdrawiam
Sandra
No i jest jeszcze jedna rzecz która mnie nurtuje a mianowicie chodzi mi o orzechy ,czasami jem je zamiast jednego posiłku np. z jakimś owocem i zastanawiam sie czy taki posiłek zalicza sie do weglowodanowych po których przerwa wynosi 3 godz czy do tłuszczowych po których trzeba odczekać 4 godziny aby znow cos zjeść ,może ktoś z was może rozwiać moje wątpilwości z gory dziekuje i pozdrawiam
Sandra
...
Cześć ludziska,
ja juz próbowałam tę nową czekoladę, kupiłąm sobie 10 sztuk będąc przejazdem w małej mieścinie, w Warszawie do tej pory nie udało mi się jej zlokalizować a pochłaniam tego czasem nawet całą wieczorem i nic mi nie przybywa. Sama sobie się dziwię.
Na kolację około 17-18 zjadam nieraz 2 całe jajka, pół kostki żółtego sera (połowa myszy do komputera) 2 pomidory i puszkę tuńczyka w oleju czasem jeszcze jakies zielone warzywa, do tego całą taką 100g czekoladę. Wiem,ze na kolację nie powinnam tyle pożerać ale mam niesamowite zapotrzebowanie a waga stoi na 56 a mi to odpowiada. Ale w książce Ria Tumers napisał,ze czekolada MM ta, która ma być sprowadzana rzekomo do Polski zawiera kakao od 70 do 85 %, czyżby zbyt dużo było niepożądane ?
Kiedyś kupowałam sobie czekoladę Wawel tę o zaw. 65% kakao i rozpuszczałam na płytce dodawałam kakao i była rewelacyjna o mocnym kakaowym smaczku , prawie jak ta 90% ale zjadałam ją na ciepło bo mi lepiej smakowała.
Na jakiś czas muszę ograniczyć tę czekoladę bo wiem,że przesadzam ale jestem smakoszem.
Jeśli ktoś z was widział ją w W-wie to proszę o info. Dzięki z góry.
Pozdrawiam wszystkich, rzeczywiście z Wami jest raźniej
Bianka
ja juz próbowałam tę nową czekoladę, kupiłąm sobie 10 sztuk będąc przejazdem w małej mieścinie, w Warszawie do tej pory nie udało mi się jej zlokalizować a pochłaniam tego czasem nawet całą wieczorem i nic mi nie przybywa. Sama sobie się dziwię.
Na kolację około 17-18 zjadam nieraz 2 całe jajka, pół kostki żółtego sera (połowa myszy do komputera) 2 pomidory i puszkę tuńczyka w oleju czasem jeszcze jakies zielone warzywa, do tego całą taką 100g czekoladę. Wiem,ze na kolację nie powinnam tyle pożerać ale mam niesamowite zapotrzebowanie a waga stoi na 56 a mi to odpowiada. Ale w książce Ria Tumers napisał,ze czekolada MM ta, która ma być sprowadzana rzekomo do Polski zawiera kakao od 70 do 85 %, czyżby zbyt dużo było niepożądane ?
Kiedyś kupowałam sobie czekoladę Wawel tę o zaw. 65% kakao i rozpuszczałam na płytce dodawałam kakao i była rewelacyjna o mocnym kakaowym smaczku , prawie jak ta 90% ale zjadałam ją na ciepło bo mi lepiej smakowała.
Na jakiś czas muszę ograniczyć tę czekoladę bo wiem,że przesadzam ale jestem smakoszem.
Jeśli ktoś z was widział ją w W-wie to proszę o info. Dzięki z góry.
Pozdrawiam wszystkich, rzeczywiście z Wami jest raźniej
Bianka
...
witam,
mam rozumiec, ze czekolada o ktorej mowa to czekolada gorzka??
Pozdrawiam
FELCIA
mam rozumiec, ze czekolada o ktorej mowa to czekolada gorzka??
Pozdrawiam
FELCIA
...
tak gorzka, ta Wawla ma szatę graficzną podobną do Lindt'a , na środku dużymi literami jest zaznaczone 90% cocoa.Weszła na rynek od wrzesnia czy sierpnia. Jeszcze nie ma tych nowych produktów na ich stronie internetowej- a szkoda . Stronka www.wawel-sklep.com.pl tworzy sie właśnie może tam będą mieli. Terravitę 77% przestaja juz produkować bo im sie nie opłaca, dzwoniłam do dystrybutora. Szkoda , fajne były te mała porcyjki,
Wpisz na www.google.com : czekolada Wawel 90% cocoa i wyskoczy ci strona Trade'a , tam mozna obejrzeć wyrób w całej okazałości a wygląda przyzwoicie, ja kupiłam tę czekoladę po 2,95 za 100 gram - Lindt 99% kosztuje około 7 zł a ten 85% około 6 zł.
Wpisz na www.google.com : czekolada Wawel 90% cocoa i wyskoczy ci strona Trade'a , tam mozna obejrzeć wyrób w całej okazałości a wygląda przyzwoicie, ja kupiłam tę czekoladę po 2,95 za 100 gram - Lindt 99% kosztuje około 7 zł a ten 85% około 6 zł.
...
witam! ale tu ciiiiicho ostatnio, az sie zmutno robi jak tu zagladam:( od kilku dni znow scisle MM. ehh...jakos trudno mi jest sie zmobilizowac.
...
Dzięki, jeszcze nigdy nie byłam w tym C., myślałam,ze w każdym jest mniej więcej ten sam asortyment.
...
Dzien dobry.
No to widze, ze mam 145 stron do przeczytania. Ciekawe co tu sie dzieje?
______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu 
No to widze, ze mam 145 stron do przeczytania. Ciekawe co tu sie dzieje?
______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu 
pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...
A.W.O.L.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- ...
- 264
Następny temat