SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 211654

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83124
Ja zalewam na 10-15min platki wrzatkiem ,odcedzam i zalewam podgrzanym mlekiem. Potem dodaje orzechy i rodzynki.

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83124
A jak to jest z ta przyswajalnoscia wit. i min. w tabletkach. Taki bodymax ma np. 100% dziennego zapotrzebowania na zelazo ,wiec jedzac owsianke i inne produkty ,ktore to zelazo zawieraja nie spowoduje nadmiaru/przedawkowania ?

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Ale mleko jednak to zuoo(chodzi mi o UHT)

Zło, bo?


A jak to jest z ta przyswajalnoscia wit. i min. w tabletkach. Taki bodymax ma np. 100% dziennego zapotrzebowania na zelazo ,wiec jedzac owsianke i inne produkty ,ktore to zelazo zawieraja nie spowoduje nadmiaru/przedawkowania ?

Spokojna głowa Jedz spokojnie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Naczytałem się dużo artykułów, że mleko UHT jest złe, bo jest termicznie 'przetwarzane' i przez to trudniej trawione, a żołądek wysiada i nie tylko on.

1) Kupiłem pyłek kwiatów(naturalny produkt pszczeli), aby dietę wzbogacić w witaminy i mikroelementy, kiedy go zalewać najlepiej? Czy pora nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Naczytałem się dużo artykułów, że mleko UHT jest złe, bo jest termicznie 'przetwarzane' i przez to trudniej trawione, a żołądek wysiada i nie tylko on.

Jedyne co Ci wysiądzie to dupa, jak masz problemy z laktozą Co prawda mikrofiltrowane wypada lepiej w teorii, jak UHT, ale nie robilbym tu jakis przedstawien w stosunku do mleka i pomimo, iz nie jestem fanem nabiału, tak nie uważam, by mleko było specjalnie złe i należałoby je eliminować. W diecie znajdą się gorsze rzeczy, a do wszystkie mozna sie przyczepić.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21549
Skerx
Jedyne co Ci wysiądzie to dupa


O kvrva grubo haha Najlepsze w tym wszystkim, ze jak wysiadzie to na kibel!!!

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie zauważyłem, że od jakiegoś dnia mam zaparcia - problem z dupą. Nie wysiada, więc co na to mogę poradzić? Dodam, że ostatnie 2 dni jadłem owsiankę na wodzie, jeśli to ma jakieś znaczenie. Myślałem żeby zacząć częściej pić maślankę i spożywać otręby(błonnik), co wy na to?

1) Kupiłem pyłek kwiatów(naturalny produkt pszczeli), aby dietę wzbogacić w witaminy i mikroelementy, kiedy go zalewać najlepiej? Czy pora nie ma znaczenia?



Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-11-06 21:19:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie specjalnie. Pij kiedy chcesz.


Ile jadasz warzyw i owoców? Jak wygląda dieta w całości?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Owoce to jabłka, banany i tylko te. Warzyw również lipa: buraki, papryka, ogórki, marchew

Czy zwiększenie błonnika pomoże w tym problemie? Problemy zaczęły się, gdy w 1 dzień zwiększyłem ilość ryżu(węgli) i bach nagle wzdęcia, ssanie w żołądku i się to tak ciągnie z ponad 2 tyg.

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-11-06 21:47:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4895
co zamiast makreli jako źródło białka i tłuszczy?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

electro
Polecane artykuły