Nagraj przysiad. Jak rzuca Tobą na boki, to nie zwiększaj obciążenia.
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Ilość wyświetleń tematu: 106167
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Cichoszka zadba o odpowiednią oprawę a jak zmontuję w domu muzykę- będzie to dramat kinestetyczno-ruchowy
Może będzie nowy serial na SFD pt. "Moda na Przysiad"
MOCy Kochana!"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"
Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html
Ćwiczcie, ćwiczcie, w kupie siła 
I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.
wszak nie o ciężar mi chodzi, a oto, że jakąś blokadę mam przy tym ćwiczeniu i kolana mnie bolą jak za nisko schodzę..


także zazdraszczam Ci tak fajnego towarzystwa podczas treningów

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try
Moje zmagania
http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html
naoglądałam się malinowej miski MoCCy i to pewnie dla tego
będzie to ponad 2 miesiące na tym rozkładzie i z tym treningiem
dziś nie dałam rady nagrać, w piątek będzie film
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły