SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Może za jakiś czas wejdę na CKD, póki co nie ma szans. Fajnie, że w końcu trzymam michę bez żadnego podjadania, nie kusi mnie nic. Jestem yebanym leniem, więc w sumie jak będę miał ww, to znowu nie będę musiał obrabiać jajek, tylko szejk banany+jaja+mleko i wyjdzie mi raptem 2 posiłki w ciągu dnia, po treningu ryż, piersi, rodzynki i heja. Myślę, że sobie jeszcze dorzucę puszkę ananasa

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-10-05 22:43:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1339
Ludi, chciałbym poznać twoją opinię i ogólnie odczucia co do J/NJ, czy warto ją stosować podczas redukcji? I jak to w końcu jest z tymi godzinami, ile ma być tej głodówki i ile ma trwać okres jedzenia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Mogłeś zadać pytanie w temacie tym https://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_by_Biniu__oficjalny_watek_Q&A__Patrz_str_54_!-t761429.html

Odpowiadam i tak. Dużo rozsądniejsza dieta niż jedzenie co 2-3 godziny. Śmiało próbuj. Post zazwyczaj do 16-17, albo do pory treningu. Najlepiej w 3 posiłkach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11300
Plecy kozackie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Cos sie obijasz

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Nie ma co pisać, bo ćwiczę w kratkę i orientacyjnie po tym jak naderwałem brzuchaty, mogę zrobić 5 serii siadów w rampie na trening i tyle póki co. Podtrzymuje to co mam. Może za jakiś czas zacznę ćwiczyć porządnie, to wznowię, bo bez ćwiczenia nóg sobie nie wyobrażam masować, czy redukować. Brzuch mam spory, bo jem na oko. Jakieś 2,5-3k kcal. Nie pogardzę syfiastym żarciem.

Najwcześniej od nowego roku


Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-22 14:23:42
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Pussy

Przeciez siady wystarcza, do tego jakies podciaganie i nie jest zle.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Problem w tym, że boli przy wchodzeniu po schodach i innych czynnościach związanych z podnoszeniem stopy, przy siadach jak dotykam dwójką łydki tez boli. Nie ma póki co mowy o ciężarach, bo maks przysiądę 5x90, a w formie rzucałem 120kg jak szmatą. Przy innych wielostawach też czuję, że nie ma pełnej sprawności. Daje sobie czas do nowego roku, teraz trochę poruszam łydkę, ciągle smaruję i z tygodnia na tydzień powinno być lepiej. Póki co 1-2x w tygodniu pójdę coś poćwiczyć.

P.S
Łydki nie naderwałem na treningu, a przez własną głupotę po pijaku. Zsunęła się łydka z krawężnika i tylko pamiętam jak rwało przy samej dupie z bólu Za głupotę się płaci niestety.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-23 12:56:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Trza nie pic tyle
Wiem, latwo mowic - znam to z autopsji choc w tym momencie nie wypilem nic (nawet lyka) alko on pol roku.
Nie zebym mial z tym jakis problem, poprostu trzeba czasem odpoczac.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17221
Czasem trzeba zalać robala, tylko uważać na takie akcje, jak Ludi odwalił
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

electro
Polecane artykuły