SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja wiem ze wiesz
ale nie kazdy kolege zna

zdrowiej !!!

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2011-02-24 19:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Obecnie paracetamol i amotaks w suplementacji. Dobrze, że mama jest lekarzem i z miejsca mam suple z najwyższej półki Póki co się stabilizuje i nie jest źle, ale pewnie noc będzie znowu nieprzespana jak wczorajsza Nie bardzo mnie cieszy fakt, że nie będę mógł iść w poniedziałek na trening. Chyba, że dam radę wyzdrowieć. Oby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Kurde lipa z tą anginą
No ale nic - wracaj szybko do zdrowia!

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Wiem co to jest choroba i oslabienie na cyklu, bo ostatnio z tym samym musialem sie meczyc, wiec nic tylko jak powyzej - zdrowiej!

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 5
10x lepsze samopoczucie niż przez dwa dni. Jestem w sumie z siebie dumny, że przy ponad 38 stopniach gorączki dałem radę wszamać całe zapotrzebowanie. Przez antybiotyk i tonę cukierków na gardło nie czułem w ogóle smaku, a i tak szamałem suche cycki z kuraka Nadal gardło pobolewa, ale jest lepiej. Jeżeli do niedzieli stwierdzę, że jest ok, to nie będę się raczej pieścił i pójdę na siłownię.
Ogólnie płaski bez węgli na maksa. Glikogenu w mięśniach mało, bo nie ma takiej twardości jaka była w okresie masowania. Wina też leży po stronie pocenia się, które miało miejsce przez te dwa dni. Topiłem się w łóżku dosłownie, a wody mało piłem. Dużo herbatek z sokiem malinowym Oczywiście syndrom bojaźni o mięso u mnie działał. Co wchodziłem do łazienki, to ściągałem koszulkę i pozowałem, czy przypadkiem nie poszedł milimetr z bicepsa, czy najszersze nadal się dobrze prezentują. Patola Kij, że ledwo widziałem na oczy i mogłem sobie równie dobrze wmówić, że urosłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Wniosek? Dobre oznaki wracaja

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 8

Micha :
- 30 g WPC + banan
- 500 g kuraka + 100 g migdałów
- 4 jaja gotowane (zaraz robię)
- twaróg 250 g + oliwa 35 ml (przed snem)
Guma mamba po treningu!

Trening FBW :
Wyciskanie płasko hantli
8 x 21
8 x 22
6 x 24
6 x 26

Przysiad
8 x 60
8 x 70
6 x 75
6 x 80
W ostatnim powtórzeniu ostatniej serii za mocno się spuściłem i prawie przywaliłem tyłkiem w posadzkę.

Wspięcia
25 x 60 3*

Martwy ciąg
8 x 80
6 x 90
Nie wiem czemu tak mało nałożyłem. W ogóle nie czułem ciężaru. Do tego jakiś sezonowiec ciągle się mnie pytał ile serii mi zostało

Podciąganie wąsko podchwyt
8 x własny ciężar
7 x własny ciężar
Miały być maksy, ale tutaj przyszedł kryzys z mocą na treningu i ledwo żyłem. Pot leciał pod dupie, a ja rozproszony ciągle spuszczałem się za nisko, a potem ledwo dociągałem.

Żołnierz
12 x 30
12 x 35
10 x 30 tutaj znowu kryzys mocy
Przy wyciskaniu najgorszy spadek mocy. Męczyłem się ze śmiesznymi ciężarami Barki piekły jak cholera, a przecież ciężar śmieszny.

Pompki na poręczach
12 x własny ciężar
12 x własny ciężar
10 x własny ciężar
Tutaj już mogę śmiało dokładać ciężaru innego niż swój

Uginanie sztangi
12 x 20
12 x 25
10 x 30
Znowu mało, ale co poradzę.

Allachy
15 x 30 3*

+ 15 min aerobów na rowerku. Póki co od 15 min zaczynam, a teraz będę z treningu na trening dokładał 2,5 min aż dojdę do 30 min i wtedy przerzucam się na HIIT. Potem znowu aero i tak na zmianę

Suple :
6 caps omegi, witaminy

Refleksje :
Choroba i brak ww daje o sobie znać na treningu. Nadal jestem podziębiony i ciągle mam zatkany nos. Ledwo żyłem po powrocie, a na treningu ciężary w dół od razu + to, że chciałem się roztrenować po tygodniu przerwy. Nie szaleję póki co z ciężarem. Do tego urwa wysyp sezonowców się zaczął u mnie na siłowni. Dzisiaj same nowe osoby na siłowni, które widuję pierwszy raz, a za to starych dzików w ogóle nie widać. Ciągłe pieprzenie zamiast ćwiczenia i ciągłe pytanie ile serii zostało, czy potrzebuje tych talerzy sprawiło, że miałem ochotę jak najszybciej wyjść z siłowni i robiłem dosyć krótkie przerwy między seriami. Pompa lekka na klacie, bicepsach, barkach, a na łydkach masakryczna, poza tym nic. Na aerobach bardziej bolała mnie prawa czwórka, więc pewnie jakiś błąd stabilizacji przy przysiadach. Do michy już się przyzwyczaiłem i nie chodzę głodny. W środę następnym trening.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-02-28 22:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
A nie lepiej byłoby się pierw wykurować do końca? Żeby Cię gorzej nie rozłożyło.

Ta mamba to jakiś tajny suplement o super skuteczności? :D

Ja co prawda ćwiczę w domu, ale teraz zaczyna się sezon na odchudzające się baby i tylko dzisiaj 2 koleżanki truły mi o ułożenie diety i treningu, bo "w maju komunie i muszą super wyglądać" :D Kocham takich ludzi :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie usiedzę w domu, a mamba stymuluje moje endorfiny

Bierz za to jakiś prowiant typu 200 g kuraka

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-02-28 22:51:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium