SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie caly dzie wlasnie napi*rdala deszczem
przeziebilem sie przez to chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
u mnie juz od 2tyg pogoda ***nieta;/
cały czas pochmurno i bardzo czesto podada, zero słonca;/
wczoraj było jako tako bo nie padało ale słonce tez nie swieciło;\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zdjec dalej nima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie chce mi się po prostu prowadzić dziennika, nie wiem, czy go nie usunąć i jak najdzie mnie ochota, to znowu założę. Obecnie zmieniłem sobie trening, nadal tnę ww i dodaje tłuszczu, macham interwały, ale nie chce mi się o tym wszystkim pisać. Nie wiem ile w pasie, nie wiem ile wagi. Są wakacje, więc nie mam ochoty sobie tym głowy zaprzątać. Nie powiem, bo często piwko i kebab gości, ale z głową. Więcej czasu teraz spędzam poza domem, to potrafię obudzić się zjeść całe zapotrzebowanie i iść na plażę, potem znowu jakieś wyjście i dzień mija. Po wakacjach wróci szara codzienność, to pewnie wznowię wypiski z nudy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
No i wracam.

Niestety ostatni miesiąc życia był moim chyba najgorszym. Ostatni miesiąc poza imprezowaniem, piciem i wracaniem do domu po 5, albo w ogóle nie wracaniem nic nie robiłem. 0 siłowni, 0 diety. Jak to się skończyło? Na dzień dzisiejszy 89cm w pasie i 83kg wagi Gdzie z 85kg pewnie z 5kg mięśnia poszło się kochać, a 3kg, to czysty fat. Wydolność mam tak choojową, że wejście na 3 piętro wprawia mnie w zadyszkę. Na poprzedniej redukcji mogłem w maratonach biegać 11 dni pod rząd ostatnich dni wakacji, to były dzień w dzień imprezy. W pewnym momencie chciałem się ogarnąć, ale kiedy się już zbierałem na siłownie, to zaraz przypominało mi się, że znowu jakaś impreza i wybierałem chlanie. W końcu nadszedł 2 września i chyba pierwszy dzień od dawna, którego byłem trzeźwy. Koszulka ściągnięta i nagle zonk, forma w dupie, dopiero sobie zdałem sprawę jaką głupotę zrobiłem

Od wczoraj wznowiłem dietę i treningi. Boże jak mi tego brakowało. Mam mocne postanowienie nie picia przez dłuższy okres czasu. Mówię poważnie, alkohol jest fajny, ale nie jak się go pije parę dni pod rząd. Teraz od święta się napiję, wyjdzie mi to tylko na zdrowie.

Jaki cel obecnie? Wiadomo redukcja tego, bo morda spuchnięta jak u chomika, ciało wygląda jakbym na siłowni nie był z pół roku co najmniej. Najgorszy jest brzuch. Tak czy tak dobrze, że to tylko 9cm w pasie, a nie 20 Skoro i tak dawno nie ćwiczyłem, to pewnie jakiś recomp wpadnie. Nie chcę tego spieprzyć, więc już postanowione, podobnie jak solaros będę ciął do skutku. Zobaczę kratę na brzuchu i dopiero cokolwiek zacznę myśleć o masowaniu. Jeżeli już, to naczytałem się świetnych artykułów o 4 tygodniach masy i 4 tyg redukcji, żeby nie spieprzyć sobie formy. Ja to potrafię zrobić w miesiąc, ale jedynie jak naprawdę się staram.

Koniec tego pisania. Zaraz pierwsze wypiski z 2 dni

P.S
Jeden nawyk mi został. Muszę pić cola colę, nie ma bata. Dziennie po 2 butelki szły zwykłej coli/pepsi, teraz oczywiście jest to cola/pepsi light/zero.

Jedziemy z tym tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 1

Micha :




Dieta będzie się opierać na artykule solaros'a https://www.sfd.pl/Low_carb_world_>_Zasada_100_g_węglowodanów_dziennie-t789823.html
Z czasem wchodzę na CKD. Prawdopodobnie za 4 tyg. Dam organizmowi trochę się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Nie dałem 100g, bo boje się, że po takim czasie wpadnę w ketozę, a to ma zostać na później


Trening:
Póki co ćwiczę jak leszcz. Boje się doomsów

Siad 3x6 60kg
Poręcze 3x6 własne ciało
Wiosło podchwyt 3x6 50kg
Push Press 3x6 40kg
Wycisk wąsko 3x6 40kg
Uginanie hantli 3x6 15kg

Suple :
Omega 3 Olimp 5 caps.

Refleksje:
Wydolność choojowa. Miałem ochotę po siadach iść do domu. Spocony jak świnia i zdyszany jakbym zrobił 10 serii kompleksów. Aż wstyd było dyszeć przy ludziach Siła poleciała masakrycznie. 60kg na siadach było jak kiedyś 100kg. Reszta też strasznie słabo jak na mnie.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-09-13 21:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 2

Micha :





Trening:
Wolne

Suple :
Omega 3 Olimp 5 caps.

Refleksje:
Dzisiaj to czego się bałem, doomsy na udach zwłaszcza na przywodzicielach.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-09-13 21:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wezmiesz sie porzadnie to moment wrocisz do formy, czymam kciuki :D
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
jest ciekawie.Bede lukał tutaj!

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Pyerdol, masuj, kto na zime sie wycina

Nie no zartuje, rob jak chcesz, skoro mowisz ze forma hvjowa to wierze


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-09-14 18:19:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium