SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Może za jakiś czas wejdę na CKD, póki co nie ma szans. Fajnie, że w końcu trzymam michę bez żadnego podjadania, nie kusi mnie nic. Jestem yebanym leniem, więc w sumie jak będę miał ww, to znowu nie będę musiał obrabiać jajek, tylko szejk banany+jaja+mleko i wyjdzie mi raptem 2 posiłki w ciągu dnia, po treningu ryż, piersi, rodzynki i heja. Myślę, że sobie jeszcze dorzucę puszkę ananasa

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-10-05 22:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1339
Ludi, chciałbym poznać twoją opinię i ogólnie odczucia co do J/NJ, czy warto ją stosować podczas redukcji? I jak to w końcu jest z tymi godzinami, ile ma być tej głodówki i ile ma trwać okres jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Mogłeś zadać pytanie w temacie tym https://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_by_Biniu__oficjalny_watek_Q&A__Patrz_str_54_!-t761429.html

Odpowiadam i tak. Dużo rozsądniejsza dieta niż jedzenie co 2-3 godziny. Śmiało próbuj. Post zazwyczaj do 16-17, albo do pory treningu. Najlepiej w 3 posiłkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11300
Plecy kozackie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Cos sie obijasz

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie ma co pisać, bo ćwiczę w kratkę i orientacyjnie po tym jak naderwałem brzuchaty, mogę zrobić 5 serii siadów w rampie na trening i tyle póki co. Podtrzymuje to co mam. Może za jakiś czas zacznę ćwiczyć porządnie, to wznowię, bo bez ćwiczenia nóg sobie nie wyobrażam masować, czy redukować. Brzuch mam spory, bo jem na oko. Jakieś 2,5-3k kcal. Nie pogardzę syfiastym żarciem.

Najwcześniej od nowego roku


Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-22 14:23:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Pussy

Przeciez siady wystarcza, do tego jakies podciaganie i nie jest zle.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Problem w tym, że boli przy wchodzeniu po schodach i innych czynnościach związanych z podnoszeniem stopy, przy siadach jak dotykam dwójką łydki tez boli. Nie ma póki co mowy o ciężarach, bo maks przysiądę 5x90, a w formie rzucałem 120kg jak szmatą. Przy innych wielostawach też czuję, że nie ma pełnej sprawności. Daje sobie czas do nowego roku, teraz trochę poruszam łydkę, ciągle smaruję i z tygodnia na tydzień powinno być lepiej. Póki co 1-2x w tygodniu pójdę coś poćwiczyć.

P.S
Łydki nie naderwałem na treningu, a przez własną głupotę po pijaku. Zsunęła się łydka z krawężnika i tylko pamiętam jak rwało przy samej dupie z bólu Za głupotę się płaci niestety.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-11-23 12:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Trza nie pic tyle
Wiem, latwo mowic - znam to z autopsji choc w tym momencie nie wypilem nic (nawet lyka) alko on pol roku.
Nie zebym mial z tym jakis problem, poprostu trzeba czasem odpoczac.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Czasem trzeba zalać robala, tylko uważać na takie akcje, jak Ludi odwalił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium