SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam tez wole sprobowac sb dojsc do jak najnizszego bf niz robic mase :P
ktora moim zdaniem jest 5x latwiejsza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Co to za problem nawalić kalorii, poćwiczyć, spać, zmienić trening, dodać białka i rosnąć. Redukcja to test naszej wiedzy o tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 74

Micha :




Trening:

Triceps

Wyciskanie wąsko 8,12,15
Francuz oburącz 8,12,15
Prostowanie na maszynie wąsko 12,14,16

Biceps
Uginanie ze sztangą (wow pierwszy raz od miesiąca bez żadnego bólu w nadgarstku) 8,12,15
Uginanie na modlitewniku 8,12,15
Uginanie z obrotem w siadzie 8,12,15

Przedramię
Uginanie podchwyt 3x maxx
Uginanie nachwyt 3x maxx

+ Tabata

Suple :
6 caps omegi, witaminy, 2 caps Chela Calcium, 1 caps Chela Chrom, 2 caps Hyperdrine OD

Refleksje:
Brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludi dajesz te Omegi na raz czy rozdzielasz ? I kiedy dajesz wapń ?

No i powodzenia życzę, zaglądam regularnie. Wycinki do kości

Zmieniony przez - tomekooooo w dniu 2011-05-06 02:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Omega, witaminy, chrom razem z pierwszym posiłkiem w domu. Wapń 2 capsy rano, 4 capsy na wieczór zacznę brać tak jak jest w książce U.D 2 od poniedziałku (dawki sam liczyłem ile mi wyjdzie na capsy Olimpu mniej więcej). Mam już rozpisaną suplementację. Możliwe, że dodam jeszcze 1 caps hyperdrine i będę miał 3. Będą ładowania cynku. Codziennie też będzie lecieć kawa. 5x w tygodniu siłownia, 3x w tygodniu Stubborn fat protocol, 2x w tygodniu aeroby na czczo.

Dzięki i no oby do kości

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-06 12:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 75

Micha :




Trening:

Brzuch
Skłony na rzymskiej ławce 4x15
Wznosy nóg na poręczach 4x15
Skrętoskłony na rzymskiej ławce 4x15
Wznosy nóg w zwisie 4x15

Uda
Przysiad klasyk 5x5

Prostowniki + dwójki
Martwy na prostych 5x5

Łydki
Wspięcia w staniu 4x maxx
Wspięcia w siedzeniu 4x maxx


Suple :
6 caps omegi, witaminy, 2 caps Chela Calcium, 1 caps Chela Chrom, 2 caps Hyperdrine OD

Refleksje:
Ja *******e. Nogi i plecy tak zjechane od aero, tabaty, hiit, że ledwo robiłem. Ledwo dałem radę. Pierwsze co zrobiłem po siłowni, to po rzeczy na ładowanie, zdążyłem coś zjeść i padłem ryjem na łóżko. Spałem 3h, pośladki tak obolałe, uda zwłaszcza dwójki to samo. Jednak kręcenie tyle cardio i reszty odbija się na tych partiach. Idę gorącą kąpiel sobie zrobię, bo normalnie już czuję te zakwasy na tyłku i prostownikach, a co będzie się działo jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634


Jakieś śmieci na ładowanie, nie ma lipy
+
wpadnie jeszcze sporo makaronu, owsianych na mleku, jakiś domowy obiad, trochę owoców zapewne bananów. Zapomniałem, jeszcze w lodówce dwa słoiki dżemu żurawinowego i dwa jogurty z samym cukrem, w zamrażarce lody.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-06 19:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Zazdroszczę Ci że możesz takie śmieci na ładowaniach jeść Ja bym zaraz miała potworny ból głowy, żołądka i w dodatku całe efekty poszłyby w diabły. Wiem bo sprawdzałam. Co prawda teraz mnie ładowania nie dotyczą, no i mam trochę inny gust jeśli chodzi o takie żarcie ale i tak zazdroszczę

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
słabo ze smakiem :) wolę snickersy, nic nacki, colę zero (lub vanilla coke) i gorzką czeko od wedla. czipsy syf, niedobrze mi po tych śmieciach. są takie jedne co mi smakują, twistos grill bodajże, ale to tylko te.

ps. czasem se robię takie ładowania, ale w ukryciu, żebym nie stracił dobrej opinii zdrowego sportowca.


u mnie swoją drogą cieniutko z żarciem dziś było, kaska się kończy niestety.

http://img94.imageshack.us/img94/9072/posilek11.jpg



Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-05-06 22:16:58

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
Cykloop, czyli 3kg żarcia :) Ale nie widzę brzuszków łososia. U mnie w lokalnym sklepie są po 37 zł. Jutro zobacze w Carrfour i Realu.
Ludi, z czipsów dobre są Laysy z papryką w takim czarnym opakowaniu. Słodko-ostre.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium