SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Zostawię te 5x, bo cycki u mnie prędzej padną niż triceps. W bicepsie, to różnie jest. Niby swoje dostanie po podchwycie, ale znowu przy MC się średnio napracuje. Wszystko wyczuję, jak jutro będzie za mocno skatowany triceps na koniec, albo będzie padać przy jakimś ćwiczeniu, to zostanie 3x.

Łyda, to łyda, u mnie rośnie (~43cm), bo mam genetycznie dobre łydki, ojciec i siostra mają wielkie brzuchate, a sportu nie uprawiają, więc katowanie ich, to tylko moje własne zboczenie Napisałem, że ich nie ruszę w sensie, że nie poczuję jak nie skatuję ich chociaż 3x w tyg. Skoro tak rosną, to nie będę ich potencjału marnować

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-06-30 23:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
ale przysiad bym zdecydowanie wypieprzył z takiego pulla. nie miejsce na niego 80 x dostanie się prostownikom, można się tak zabić :)

shitman , jak przeczytam to napiszę mniej więcej.

Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-06-30 23:21:07

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Musiałbym wtedy wrzucić przysiad przedni, ale jego technika u mnie fatalna. Teraz znowu nie wiem co wrzucić, żeby po przysiadzie lukę wypełnić. Prędzej bym wyrzucił MC niż Przysiad, ale teraz znowu jakieś ćwiczenie Pull w zamian, nie wiem Wiosło?

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-06-30 23:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
high pulla se wyeb :D

cykloop, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
high pull - świetna opcja na to.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Będę musiał sobie przypomnieć jak się robi, więc wywalę MC, a dam HP. Wolę siady niż MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
Jak chcesz , moim zdaniem z taką intensywnością bardziej Ci łapy urosną jak będziesz robił siady co drugi trening, MC przecież też daje po nogach. łatwo tak przetrenować nogi

Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-06-30 23:28:51

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozatym przysiad to przeciez glowne cwiczenie push a nie pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Czyli co :
A - przysiad
B - MC

?
Wtedy HP do zestawu pull rozumiem?

To, że przysiad jest push wiem, ale niby to podstawa w każdym FBW na początek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium