SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie czuje kompletnie, do posiłku biorę, biorę teraz tylko dlatego, że dostałem razem w promocji z resztą suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie czuc tego suplementu
cukrzycy moze i poczuja - jesli zmierza sobie poziom cukru - powinien byc nizszy

'Metaboliczny wpływ chromu polega na wzmacnianiu działania insuliny, hormonu umożliwiającego transport glukozy do wnętrza wszystkich komórek żywego organizmu.

Chrom odgrywa decydującą rolę w zakresie kontroli stężenia cukru we krwi.
Chrom pomaga insulinie transportować zawartą we krwi glukozę do komórek ciała. Tam glukoza jest spalana, w efekcie czego dostarczana jest organizmowi energia

Suplementacja chromem przywraca wrażliwość na insulinę tkance mięśniowej. Sprawność mięśni ulega poprawie, właściwie wychwytują one insulinę i glukozę. W tkance tłuszczowej dochodzi do zmniejszenia zawartości tłuszczu zapasowego.

Przy czym sam chrom nie powoduje chudnięcia, jednak stymulując pracę narządów wewnętrznych pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu zgrabnej sylwetki.'

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-10 21:36:58

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-10 21:37:20

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634



Mała dostawa

Co w środku?




Wspomagam sfd $ Zobaczymy, czy jest czegoś warte.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-10 21:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Econo taki średni smak... przynajmniej kilka pierwszych prób
Później idzie się przyzwyczaić i jest OK...
Też sobie zamówiłem 2 paczuszki

Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzięki, sprawdzimy, mam wanilię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
mi to econo dobrze smakuje, ma taki sztuczny smak, właśnie to mi pasuje

truskawka chyba najlepsza, a praiwe każdy narzeka na nią

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale ilosc bialka jest ponad norme

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętam jak pierwszą porcję spróbowałem, myślałem że wypluję , jednak po liftingu smaków i przyzwyczajeniu się do wanilii (nie próbowałem czekolady) jest ok. Cena warta jest tego Najlepsze jest zmiksowane w jakimś mikserze, gdzie dokładnie się rozpuści, wtedy jest całkiem dobre.

Ludi, jaki jest cel przyjmowania takich dawek wapnia ?

Co do chromu, to ile najlepiej go brać ? Ma paczkę i nie wiem czy jeść po 1,2 a może więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Czyli jednak nie tylko ja wpadłem na genialny pomysł z Econo

Wapń = pomoc przy redukcji wagi

"Wapn(600mg
rano i 1200mg na noc) wpływa na metabolizm tłuszczu i zwieksza spalanie tłuszczu."
Lyle McDonald, twórca U.D 2 na której jestem.

Sam to liczyłem mniej więcej na kapsy olimpu.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-10 23:36:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium