SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stała ketoza jak się sprawdza w porównaniu do ketozy ale na j/nj?
bo jestem ciekawe cy lepiej ckd samo robic
czy ckd na j/nj
aktualnie jestem na j/nj + ckd 3 tydz
efekty fajne
ale zawsze moze byc lepiej i czlowiek kombinuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Stała ketoza ryje psychikę po miesiącu, do tego śmierdzisz acetonem. Konkretnie mocz/pot/zapach z ust. Byłem 2 miesiące na stałej, to po jakimś czasie bez dobrej motywacji ciężko, jak masz ww w domu, to nie dasz rady. Ja udawałem, że nie widzę batoników w lodówce i reszty, to są właśnie sajdy na ketozie stałej, masz napady głodu jak tylko pomyślisz o czymś słodkim. Teraz wydaje mi się to śmieszne, ale wtedy traktowałem ww jak truciznę, potrafiłem się zastanawiać 10 minut nad jednym ciasteczkiem, czy jak je zjem, to nie wyjdę z ketozy. Tnie pięknie, ale koszty za duże, na ckd żyjesz ładowaniami, na ketozie im mniej kombinowania, zmieniania żarcia tym coraz bardziej masz dosyć. Przyszedł moment za wydawało mi się, że wszystko stoi, wpadłem na iście genialny pomysł wyrzucenia warzyw z diety, efekt taki, że owszem ciąć zaczęło jeszcze lepiej i szybciej, ale kibel i "dwójka"=męka. Lepiej już obciąć kalorie niż siedzieć tyle czasu w ketozie. Dla mnie to dieta na najmocniejszą wycinkę, bo ciął mi smalec nawet bez spalaczy i jakiejś dużej ilości cardio, podjadłem może pół paczki wtedy starego venoma, ale nie kopał Zrobiłem fbw 3x w tyg, pokręciłem po treningu 20-30 min cardio i ciachało.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-24 20:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja do kibla tez chodze tylko poczas ladowania blonnika mam kolo 20g w diecie
stala ketoza odpada :D
ale mysle czy lepse zwykle ckd czy ckd polaczone z j/nj
wygodniejsze napewno to drugie
ale co daloby lepszy efekt to niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Pewnie, że lepiej na J/NJ, szkoda czas marnować na 6-7 posiłków i bawienie się w rozkładanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no mam nadzieje :D
jestem w 4 tyg i ostatnio z treningu na trening sila lepsza, pompa wieksza, fat pooowoli leci wiec jest ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ciekawy jestem jak pojdzie masa na j/nj juz sie nie moge doczekac az zaczniesz testowac

p.s ja foty robie telefonem z aparatem z 2 megamixelami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
acetonowy oddech itp to też oznaka cukrzycy czasami

Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-05-25 13:56:41

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Marian jak miałem starego simensa, to miał 1,3 i robił lepszej jakości

SE Hazel i to jest niby 5 mpix

Już robiłem masę na J/NJ, końcówka masy na fotkach niżej Potrafiłem jeść 1,5h w jeden posiłek ~3000kcal i iść spać





Tylko, że jak dla mnie tłusto wtedy było Chociaż skośne widać w pozie z tricepsem

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-25 14:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ja bym chcial zejsc do takiego bf-a jak wyzej a Ty redu zaczynales dopiero wtedy hhehe

a co do wynikow, to jednak najlepiej moim zdaniem sie mierzyc i wazyc regularnie, lacznie z faldami w kilku miejscach, tylko wtedy mozna miec jako taką pewność nt wynikow, bo jesli samo lustro - zawodowcy moze tak, ale my raczej nie wyciagniemy z takich obserwacji zawsze odpowiednich wnioskow, zresztą jak tam kto woli

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium