SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
chooy wi co tam w srdoku jest tak naprawde
balbym sie jakies mocne shity lykac od tego pana (kilosport/sajber - jeden h...)
jeden robi dla drugiego,drugi dla pierwszego

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Wiem wiem solaros, ale jednak co czytałem o nim opinie, to same pozytywne oceny, goście porównywali do clenu tylko, że bez efektu latających rąk przez cały dzień. Mnie tak mocna kawa +2 capsy hypera tak nosiło, że nie mogłem kuraka sobie pokroić Do tego ten spalacz już nie jest produkowany, dopiero ma wejść nowa wersja, ale pewnie będzie lipa. Mam jeszcze Oxy na koniec redukcji.
Myślę mocno o U.D 2, a właściwie to tylko modyfikacji na swoje potrzeby. Przykładowo co tam się bawiłem miałbym ~1400 kcal, i praktycznie 2-3 posiłki, więc masakra -30% zapotrzebowania Trening miałbym swój, aero/hiit kręcił po swojemu. Jako, że lubię sobie poeksperymentować, to pewnie znając mnie na dniach, to zrobię. Mięcha kompletnie nie gubię aż w to nie wierzę. Może warto by było eksperymentować póki mi się chce bawić w redukcje.

Ewentualnie iść na całość i ciąć tak jak Lyle zaleca -50% zapotrzebowania

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-04 01:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
wiesz gdzie to można kupić? moje dziewczyna szuka jakiegoś dobrego i mocnego spalacza.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Hypera już nie znajdziesz, bo data ważności do lutego, a jak znajdziesz, to licz się z kosztami 250 zł. Mi się udało wyrwać w lutym za normalną cenę 89zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
a coś z zagranicy dobrego? venoma i tighta już żarła, głupie dziewcze.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Teraz liczy się tylko OxyElite, Purus labs fat smack (0 yohy i geranium, ponoć cichy zabójca smalcu miałem kupować, ale wybrałem oxy, bo pewniejszy), nowy spalacz gaspariego ponoć daje radę. Ogólnie dużo poodchodziło klasowych spalaczy.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-04 01:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
No rzeczywiście pokazywałeś i nawet kilka dni temu podziwiałem ten filmik z myślą późniejszego wykorzystania:) A co z wpc? Nadal nie pijesz przed siłką/hiit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Teraz przychodzę z siłki i dopiero zaczynam, więc po siłowni od razu wpc i do tego kuraka na ogień, macham stubborn fat protocol i od razu jeść i myć się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
no się zastanawiała jeszcze nad jakimś mitotropinem. ma trochę stubborn fatu, robi protokół lyle'a, jest na leangains, brała tighta , bilans ma ujemny i stubborn fat, który jest został z młodości nie chce jej puścić. okolice przeyebane u baby bo brzuch.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
U mnie najbardziej prostowniki zalane Śmiesznie to wygląda, bo brzuch mi leci cały przód, a tył siedzi twardo, o nogach nawet nie mówię, na łydach zaczyna się żyłka pojawiać, a uda zalane.
Ile dziewczyna ma kalorii?

P.S
Będzie banalnie prosto przetrwać U.D 2 na J/NJ. Tak, czy tak często zapominam, że mam zjeść w ogóle. To co ucinamy -50% kalorie ?

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-05-04 01:41:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium