SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ludi_ / Jem/Nie Jem / fotki 1 strona

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Większość tej wagi, to nogi, plecy, barki no i fat Do poprawy klata i bicepsy, a zwłaszcza pas

Skończę jeść krowę i zaraz zajrzę do Ciebie

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-09-30 17:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cała jesień i zima na poprawę zestawu dyskotekowego :D
Więc mamy dużo czasu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Na redukcji raczej nic nie zbuduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Masz zamiar redukować przez pare miesięcy?
Recompa wal i już :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Tnę. Potem jak zejdę, to miesiąc/dwa masy, miesiąc redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 22

Micha :




+ jeszcze 125g pleśniowego Turek

@edit
Dzisiaj krowa zamiast karkówki

Trening:

Legs
1. Siad przedni rampa 6
2. Wyciskanie suwnica rampa 6
3a. Prostowanie siedząc 4x10
3b. Prostowanie leżąc 4x10
4a. Wspięcia stojąc 3x20
4b. Wspięcia siedząc 3x20

Suple :
Omega 3 Olimp 5 caps.

Refleksje:
Piątek

Gorąco w chooj u mnie, na siłce jak w środku lata

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-09-30 18:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dzień 25

Micha :





Trening:

Kompleksy sztangowe 3serie 50kg
MC na prostych
Zarzut
Siad Przedni
Push Press
Wiosło podchwyt

+ klata lekko
Poręcze 3x6
Wyciskanie hantli 3x6
Rozpiętki 3x6

Suple :
SFD BCAA 10g, SFD ECONO 30g, Omega 3 Olimp 5 caps.

Refleksje:
Rzyganie było prawie 4x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no lape ladnie dowaliles :D powaznie widac fajnie
jak tam na tej dietce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Przestałem się męczyć. W ciągu dnia senny, spałem i po 10h, a tak byłem zmęczony, 0 mocy na treningach, jednym słowem tragedia. Szczerze, to od poniedziałku wchodzę na high carb, bo już mam dosyć bycia trupem w ciągu dnia. Woda zeszła, kable na wierzchu. Z pasa poleciało -2 cm, waga stoi.
Od poniedziałku już na - kalorycznym i jest jeszcze gorzej, miałem jechać CKD, ale wbijam w to, nie tnę ww, bo nie czuje się bez nich tak jak kiedyś. Potrzebuje być w ciągu dnia rozgarnięty, a póki co co chwilę zwiechy, ziewanie, wieczorem bóle głowy. Gra niewarta świeczki. Gdybym nie ćwiczył, to pewnie bym dał radę, bo w dni nietreningowe w miarę się czułem, poza tym, że miałem doomsy dosłownie wszędzie i nadal mam, regeneracja fatalna bez ww.

Będzie w chooj ww z owoców, trochę ryżu, wysoko białko i tłuszcz 50g z samych żółtek. Dużo się naczytałem na zagranicznych i niby w taki sposób będzie metabolizm śmigał jak nowa fura Kalorie na ~2300 i zobaczymy. Powrót do piersi, bo ograniczam fat.
Idę zaraz spać, bo chodzę jak trup. Kompleksy mnie rozpieprzają, więc nie cackam się i ww od poniedziałku. Poza tym godzina na siłowni i do domu mi się podoba.
Wiem, że dużo kombinuję i zmieniam, ale nigdzie mi się nie spieszy. Nie wyszło w taki sposób, spróbuje iinego

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-10-05 22:27:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha
no ale dobrze ze sprawdziles jak to dziala :P
mi sie na ckd z jednej strony podobalo ale z drugiej jak se przypomne jak nogi napyerdalay po aero itd to wlasnie przez to nastepna redu na lowcarbie czy cos takiego bo pyerdole 2 miechy seidziec w domu tylko po to zeby ciut lepiej wygladac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy / plan na mase do oceny

Następny temat

SPLIT - czy jest do zaakceptowania?

WHEY premium