SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A jakoś tak. Była wizja, żeby mówić jak młody będzie miał roczek ale rzeczywistość mnie pokonała :P Nie dałabym rady. A tu nie chciałam pisać, bo nie wiem czy mama nie podgląda ale teraz jest za granicą to mogę napisać a niedzielę już będzie wiedziała :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
kaka21
Dziewczyny... a jeśli ja jednak jestem w ciąży to mogę normalnie ćwiczyć zakładając, że będę się dobrze czuła... ? teoretycznie wiem że tak, ale mam na myśli ciągi i przysiady 60-80kg ?


Spotkałam się z różnymi opiniami wśród trenerów czy lekarzy. Najwazniejsze co powie lekarz. Słyszałam zarówno opinie, że mozna ćwiczyć normalnie i są dziewczyny co praktycznie do końca z ciężarami szalały, ale spotkałam sie też z twierdzeniem, żeby w pierwszym trymestrze uważać, zwłaszcza na początku dopóki nie wytworzą sie wszystkie potrzebne struktury. Podobno takie ćwiczenia jak przysiady czy MC ze względu na duże zaangażowanie brzucha mogą byc niebezpieczne, bo pod wpływem ciężaru tworzy się duże ciśnienie w jamie brzusznej, czy tak rzeczywiście jest - nie wiem
Osobiście uważam, że ciężary mogą poczekać bo na to jeszcze będzie czas a szkoda ryzykować. Co nie oznacza, że trzeba sie położyć i udwac ciężko chorą - wręcz przeciwnie, trzeba dużo sie ruszac tylko z głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tez uważam, e nie powinnaś nic dawką lku kombinować na własną rękę, poczekaj do wizyty

i Gratulacje :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak potwierdzona, to gratulacje! Fajnie, że tak szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
wielkie gratulacje - super newsy

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
kurczaki ale szybko poszło ogromne gratulacje kaka

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Gratulacje Kaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hoho, kolejne gratulacje!
z jednej strony ft3 i ft4 niby ok, ale tsh troche wysokie - staraj sie o endo szybko, bo tarczyca ma ogromny wplyw na rozwoj dziecka wlasnie w 1 trymestrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

WHEY premium