SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
kaka21

Bench press 4*4 70% max
4x35kg 4x35kg 4x35kg 4x35kg
malutkie ciężary ale dla mnie duży progres, niedawno ledwo ledwo co robiłam z pomocą, a teraz weszło leciutko.




no już nie takie malutkie nim się obejrzysz 40kg będzie leciutkie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Lexi_
Ja to bym tylko nogi i plecy chciała robić. Klata, ręce, kto to słyszał


witaj w klubie

Tsumbame... no jak to nie będzie proste? myślałam, że to raz dwa i już jest

Nene, w wyciskaniu chyba zrobię największy progres ale to dlatego, że to był mój najsłabszy punkt. To torchę jak na początku treningu, dokładasz i dokładasz a potem walczyć o talerzyki 1,25kg :)

Patik ja to tak kombinuje przy treningu góry, że hej. Fizycznie ok ale psychicznie mnie to męczy. Najgorsze, że prawie wszystko sztangielkami więc męczarnia razy dwa


Zmieniony przez - kaka21 w dniu 2018-05-25 14:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Chciałam napisać piękny długi post o tym co u mnie, ale po tym jak zobaczyłam się na filmach jaki się pulpet zrobiłam to mi się odechciało
Zrobiłam rachunek sumienia i nie mogę mieć do nikogo, o nic pretensji
Od świąt, w każdym weekend grubo imprezowałam, dużo niezdrowego, kalorycznego jedzenia i alkohol. W tygodniu jakoś się trzymałam ale wakacje i majówka zrobiły swoje. Jestem 3 dni przed okresem, więc trochę podlana wodą jestem, ale tłuszczyk też jest Rok temu o tej porze było to samo.
W tygodniu dieta piękna więc nie ma o czym mówić, ale muszę się bardziej pilnować i ograniczać w weekendy bo może się to źle skończyć.
Zwiększyliśmy objętość treningu i wprowadzono małe zmiany.

Wrzucam przysiady z innej perspektywy niż bokiem, mam nadzieję Teteszeri że o coś takiego chodziło Za bardzo się pochylam a co dalej to nie wiem

Prośba W środę robię badania, znalazłam laboratorium gdzie w środę wszystkie badania są -50% Planuję zrobić pakiet tarczycowy bo długo nie robiłam, a przed rozmnażaniem musi wszystko grać. Chciałam się Was zapytać, czy powinnam coś jeszcze zrobić ? Myślałam o prolaktynie bo kiedyś była bardzo wysoko z powodu tarczycy i nie wiem czy ona nie jest powodem moich pryszczy, w dodatku jeśli nie zajdę w ciąże to prolaktyna często jest problemem.
Proszę o sugestię, dziękuję

Trening bez opisu serii rozgrzewgowych, tylko główne ćwiczenia.

Dead bug 3*12 z gumą
aktywizacja brzucha
Glute bridge 4*12 z gumą
aktywizacja pośladków
Low bar squat 8/6/4/6/8
8*60kg 6*70kg 4*75kg 6*70kg 8*60kg
Box sumo deadlift 3*5
5*70kg 5*70kg 5*70kg
muszę to nagrać, jak dziwak się czułam robią ciąg siedząc
American hip thrust 4*12
12*60kg 12*70kg 12*70kg 12*70kg
Copenhagen adduction exercise 4*12
bardzo, bardzo trudne dla mnie to jest

+ rowerem do pracy jeżdżę


nie wygląda to tak sexi jak super laski, wypięte na instagramie






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Hej, Ja tam nie widzę pulpeta na filmach. Badania robisz ogólnie, czy pod kątem ciąży planowanej?


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-29 09:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
kaka21
Chciałam napisać piękny długi post o tym co u mnie, ale po tym jak zobaczyłam się na filmach jaki się pulpet zrobiłam to mi się odechciało




a ja bym jednak chciała wiedzieć co u Ciebie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rzeczywiście pochylona jesteś dość mocno i to od samego początku. Więc to kwestia pozycji startowej, bo jak źle zaczniesz to się potem już na pewno nie wyprostujesz.
I jeszcze bacik za odkładanie sztangi- tak samo jak sztangę zabierasz tak samo ją odkładasz i na pewno o tym wiesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaka21

nie wygląda to tak sexi jak super laski, wypięte na instagramie

Haha... też mam ten problem, nie wiem jak one to robią...
Przed ciążą robiłam tylko TSH i prolaktynę, ale dopiero po pół roku prób bez rezultatów i badania były ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Invidia "Badania robisz ogólnie, czy pod kątem ciąży planowanej?"
Badania robię ogólne bo dowiedziałam się o promocji, a przy okazji że ma być ciąża to patrzę też pod tym kątem. Po 1 cyklu się nie udało i już panikuje

Nene "a ja bym jednak chciała wiedzieć co u Ciebie "
aaa zwariowałaś.. jakie to miłe jestem 3 dni przed okresem, przy moim rozchwianiu emocjonalnym takie słowa sprawiają, że mam ochotę się zalać łzami bo to takie rozczulające Opowieści za niedługo wpadną ale po za wagą, moje życie w końcu zaczyna wyglądać tak jak bym chciała. Jestem szczęśliwa

Paula "I jeszcze bacik za odkładanie sztangi- tak samo jak sztangę zabierasz tak samo ją odkładasz i na pewno o tym wiesz :D"
o matko, teraz zobaczyłam co ja tam wyprawiam, haha muszę mieć chyba niżej te haki bo nie umiem odłożyć normalnie

Tsumbame i po pół roku długo jeszcze czekałaś? Ja chyba na głowę dostane jak będę musieć tyle czekać

ps: nie umiem cytować wielu wypowiedzi w jednym poście, jak Wy to robicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaka21
Tsumbame i po pół roku długo jeszcze czekałaś? Ja chyba na głowę dostane jak będę musieć tyle czekać

ps: nie umiem cytować wielu wypowiedzi w jednym poście, jak Wy to robicie ?


Kaka, ja otwieram kilka okien i robię cytuj, kopiuję to co chcę, wklejam w odpowiedz, wracam do drugiego okna, robię cytuj do drugiej odpowiedzi, wracam, wklejam itd
A co do ciąży, to spodziewałam się, że może być problem, bo miałam zawsze nieregularne cykle... ale nie panikowałam jakoś bardzo, w końcu pyknęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja sobie otwieram cytaty w kilku oknach i kopiuję do jednego :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

WHEY premium