SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Żeby tak brzydko się na siebie przezywać to musimy chyba w dziale jakieś bany zacząć dawać. Gdzie Ty tam tego pulpeta widzisz??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
na brzuchu pulpet jest ale najśmieszniejsze jest to, że nadal noszę rozmiar 36 więc liczę, że to w dużym stopniu to woda przed @
Bo jeśli ja ćwiczę 4x w tygodniu na siłowni, od poniedziałku do piątku trzymam dietę i jeżdżę rowerem to nawet jeśli mam imprezy w weekendy, to chyba powinno wszystko stać w miejscu, być na zero a nie iść tak do góry.. bo gdyby tak było to chyba coś jest nie tak... bez treningów ważyłabym 80kg po 3 miesiącach. Aż tak beznadziejnej przemiany materii chyba nie można mieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Wszystko zależy od tego czy przekraczasz pule kcal w tygodniu czy nie. Jak na imprezie pijesz alko i jesz dużo to potrafi wpaść nawet 2000kcal ponad program.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
ja np. puchne po alko, jak wańka wstańka a na kacu mam ochotę na najgorsze śmieci na świecie, dlatego staram się nie pić

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Kaka- ostatnio jak się badałam to robiłam sobie morfologię, cukier i lipidogram żeby sprawdzić jak tam moje tłuszcze się maja :)
Przed ciąża to, tak jak piszesz TSH ważne. Poziom kwasu foliowego - ale nie wiem czy to da się zbadać?? Po prostu dobrze jest dbać o jego podaż dla organizmu przed i w trakcie ciąży. Możesz zerknąć czy nie maja jakichś pakietów i się zasugerować. :)
Nam zajście w ciążę w obu przypadkach zajęły ponad trzy cykle. Może jakbym liczyła, które dni mam płodne to by mniej czasu to zajęło ale jakoś nie spieszyło się nam specjalnie wiec na luzie do tematu podeszliśmy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Nene87
. Jak na imprezie pijesz alko .


być na imprezie i nie pić ? ja tam nie jestem z tych co twierdzą, że można się świetnie bawić bez wódeczki ale ja jestem jeszcze młoda i mogę robić głupoty

a tak serio, to muszę się zacząć ograniczać bo panikuje o przytyciu w ciąży a bez tego się kula robię, w sobotę mam wesele

Invidia, ja panikara ciążowa jestem i wszyscy na forum o tym wiedzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
kaka21
Nene87
. Jak na imprezie pijesz alko .


być na imprezie i nie pić ? ja tam nie jestem z tych co twierdzą, że można się świetnie bawić bez wódeczki ale ja jestem jeszcze młoda i mogę robić głupoty



Ja tam też lubię sobie dziabnąć. Piąteczka zatem.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
kaka21
Nene87
. Jak na imprezie pijesz alko .


być na imprezie i nie pić ? ja tam nie jestem z tych co twierdzą, że można się świetnie bawić bez wódeczki ale ja jestem jeszcze młoda i mogę robić głupoty

a tak serio, to muszę się zacząć ograniczać bo panikuje o przytyciu w ciąży a bez tego się kula robię, w sobotę mam wesele

Invidia, ja panikara ciążowa jestem i wszyscy na forum o tym wiedzą :)


A ja własnie z tych nie pijących już od wielu, wielu lat i dobrze mi z tym. Zawsze się dobrze bawię, choć przyznaje, że ostatnio na imprezy nie ma czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja też z tych co lubią alko i już mi tęskno. Tak mi się marzy piwko pod parasolem albo drineczek wieczorem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

WHEY premium