SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jak ktoś go kiedyś odnajdzie - place9złotem
Dobra, ja już też :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Tsubame33
Przepraszam, już nie będę ale jestem nałogową czekoladoholiczką i tak mnie jakoś poniosło...


zdecydowanie Cię poniosło mówiłam żebyś więcej przed okresem jadła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Moje miski, z wczoraj i dziś. Staram się unikać białka jako odżywki ale jedząc mięso to mega je podbijam w rozkładzie, co to jest kawałeczek kurczaczka 100-120g..

Wczoraj dzień bez treningu, dziś wieczorem kolejny




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Kaka czemu tak nisko masz tłuszcze? czasami dobijesz do 60, a potem kilka dni znowu 45,50, albo jak dziś 42

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
zauważyłam to potem jak już wrzuciłam i nie edytowałam, podjem jakieś orzechy w domu i będzie ok. Muszę się też przyznać, że po ostatnim ważeniu mam zapędy żeby nie jeść więc psychicznie bardzo się zmuszam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a ile ważysz, że tak się przejęłaś?
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
od 2 miesięcy nie urosły mi mięśnie i nie spaliłam tłuszczu, jestem "tylko" silniejsza. Wiem, wiem to tylko cyfry, wyniki mogą być różne itd itd ale muszę po tym wmuszać w siebie żarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A skąd wiesz że nie urosły Ci mięśnie skoro jesteś silniejsza?? takie podejście jest niezdrowe. Jesteś ładną wysportowaną kobietą i nie powinnaś mieć kompleksów na punkcie wagi czy wyglądu. Trzeba jeść i to nie żeby wyglądać ale żeby się super czuć i być zdrową i sprawną.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Night ma racje! Fajna laska z Ciebie, a niepotrzebnie się przejmujesz ja jestem kurdupel i ważę 61kg, no cóż bywa głowa do góry, a te wagi z fintessów to trzymaj od siebie z daleka

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Dziękuję Wam, już kiedyś pisałam że miałam spore problemy z odżywianiem więc chyba rzeczywiście najlepszym wyjściem będzie trzymać się z daleka od analizatora bo to zawsze się kończy paniką, (to też zawsze mówię ) przerabiałam to z dziewczynami kilka dni temu chyba przez 3 strony :) wiem, że muszę zdrowo jeść i normalnie ćwiczyć więc walczę :) także żeby nie było, dziś podjem trochę orzechów i makro będzie prawie idealne


Zmieniony przez - kaka21 w dniu 2018-03-01 09:33:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

WHEY premium