SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
no to tak po cichutku trzymam kciuki
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj, jak spać Ci się chce i zapachy odczuwasz intensywniej, to dobry znak też tak miałam na początku ciąży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak są dwie kreski to już można gratulować. W drugą stronę testy mogą oszukiwać, ale w tą nie bardzo. A ja Ci miałam ostatnio pisać, jak miałaś te humory, że to może ciąża :P

Ogromne gratulacje, że tak szybko poszło.

Co do ćwiczeń. W pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze miałam normalnie wielostawy ale mi strasznie szybko wydolność zmalała i siła. Teraz na razie jest ok i na szkoleniu z dużymi ciężarami normalnie szalałam. Jeśli nie ma niepokojących plamień czy bólu podbrzusza które mogły by wskazywać na to, że coś jest nie tak możesz kontynuować dotychczasowe treningi dopóki czujesz się w nich dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Z tyloma kibicami to nie ma się co dziwić powoli gratuluję <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
:D dobre wiesci i tutaj. Super :) pamietam ten strach po ujrzeniu dwóch kresek. Niby człowiek świadomie podejmuje decyzje i tego chce a i tak go przerażenie ogarnia, nie? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Też po cichu gratuluję Będziesz dalej prowadzić ten dziennik czy założysz Nowy?
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
paula.cw
Jak są dwie kreski to już można gratulować. W drugą stronę testy mogą oszukiwać, ale w tą nie bardzo.


Popieram, u nie tak oszukiwały, dopiero z krwi wyszło
Ale jak zapachy cie drażnią to coś musi być. Ja z początku pamiętam obolałe cycki i właśnie te okropne zapachy - mięso, ryby, czosnek. Nawet rosołu nie mogłam ugotować A do ryb miałam taki wstręt, że do tej pory zostało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Dziękuję Wam bardzo Sama jestem w szoku, że tak szybko poszło, dobrze kciuki trzymaliście
Racja, bardzo, bardzo się boję ale jakoś tak nie panikuje, dziwnie spokojna jestem.
Test z krwi potwierdził, Beta HCG prawie 32, czyli środek normy dla trzeciego tygodnia, wcześnie jest bo dopiero 3 tydzień i 3 dni ale dobrze, że już zrobiłam test bo mam złe wyniki tarczycowe i nie wiem co robić.
Jutro święto, w piątek nie wiem czy coś załatwię a potem weekend, przyszło mi nawet do głowy że sobie samej zwiększyć dawkę... ale to może głupie jest jednak i powinnam poczekać? Koleżanka na początku ciąży miała ponad 3 a teraz już wielki brzuch ma.
Oczywiście do endokrynologa chcę iść jak najszybciej

Do czasu wizyty u lekarza będę prowadzić ten dziennik, po usg jeśli wszystko będzie potwierdzone i wszystko będzie dobrze to założę dziennik ciążowy

TSH 2,92
FT3 4,22 [3,1-6,8]
FT4 18,41 [12,00-22,00]

Jak tylko zrobiłam test to mnie głowa rozbolała i cały dzień mnie tak "ćmi" mam wrażenie, że muszę uważać bo się przewrócę.

Poszłam na trening, cały trening robiłam z trenerem ale jeszcze się nie przyznałam, pytał tylko dlaczego taka rozkojarzona jestem

Face pulls 3*12

12x7,9kg 12x7,9kg 12x7,9kg
Unilateral lat pulldown 3*12
12x4,5kg 12x4,5kg 12x4,5kg
Miniband Shoulder upward slide 3*
Bench press 8/6/4/6/8
30kg / 35kg / 37,5kg / 35kg / 30kg
JM press 4*8
uczyłam się tego więc narazie sama sztanga, i tak było ciężko
Hammer curls 4*12
12*3kg 12x3kg 12x2kg 12x2kg
L-lateral raise 4*12
12*3kg 12x3kg 12x2kg 12x2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Sama nic nie kombinuj tylko się postaraj o szybką wizytę :)
A nie masz możliwości zadzwonienia do swojego endo, jeśli masz takiego?
Jak nie to spokojnie kilka dni nie zrobi różnicy. Mogłabyś nie wiedzieć jeszcze, że w ciąży jesteś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Jak ty wytrzymałaś nic nie mówić tyle!? ^^ tzn ja w "realnym" świecie nikomu nie powiem, ale taka niespodzianka, fajnie że we dwie jesteśmy. Nie mam numeru bezpośrednio do lekarza, w środę mogę mieć wizytę najszybciej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

WHEY premium