SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Wygląda trochę jak pasztet i nie umiem robić takich ładnych fotek żarcia jak inni ale jest serio pyszny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dla mnie wygląda apetycznie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja też był jadła. Przysiady i ciągi w jednym treningu? Brzmi fajnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaka21
(...) C. Cud, normalnie cud nareszcie się nauczyłam robić poprawnie MC! po 5 serii zorientowanym się że nic mnie nie boli i że ładnie czuję pracę mięśni ale nic nie boli zmienię tylko talerze na takie duże gumowe, żeby nie musieć się tak bardzo schylać, obecne na których ćwiczyłam były małe i musiałam się baaardzo pochylić (...)


Dobry pomysł z dużymi talerzami przy tym ćwiczeniu. Małe są tu bardzo niewygodne.

Plus za pamieć o łopatkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaka21
(...) C. Cud, normalnie cud nareszcie się nauczyłam robić poprawnie MC! po 5 serii zorientowanym się że nic mnie nie boli i że ładnie czuję pracę mięśni ale nic nie boli zmienię tylko talerze na takie duże gumowe, żeby nie musieć się tak bardzo schylać, obecne na których ćwiczyłam były małe i musiałam się baaardzo pochylić (...)

Dobry pomysł z dużymi talerzami przy tym ćwiczeniu. Małe są tu bardzo niewygodne.

Plus za pamieć o łopatkach.

Lexi_
Ja też był jadła. Przysiady i ciągi w jednym treningu? Brzmi fajnie :D

Niektórzy unikają tego połączenia ale ja obecnej też mam przysiad + MC w treningu dołu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
nawet z pozoru najabsurdalniejsze połączenie partii w określonych sytuacjach ma sens. ja na przykład Trenując bardzo mocno nogi robiłem na tym samym treningu bardzo mocno górę pleców - ale dobór ćwiczeń był tu kluczowym elementem. Nawet ogień z wodą czasem się da pogodzić - wszystko w określonym celu i w określonych warunkach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
To już musimy się zapytać Bziu jaki ma cel w takiej kombinacji, ale ona teraz wypoczywa.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Kaka jeszcze ja nie pogratulowałam pięknych efektów Twojej ciężkiej pracy!Piękne masz te plecy.Gratulacje!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Jajo, dziękuję Ci :*

Dzisiejszego treningu bardzo się bałam, dużo nowych ćwiczeń dla mnie ale jestem bardzo zadowolona. Super, znowu wracałam całą drogę się uśmiechając. Jaram się tym wszystkim niesamowicie :) Jak ja mogłam nie ćwiczyć siłowo wcześniej?

Tydzień I trening 3

1. Chin up 8 * 2

przed każdą serią 15 sekund plank
2.OHP 4*5
5x20kg 5x20kg 5x20kg 5x20kg
3.Ściąganie sznura do karku w klęku 4*10
10x14kg 10x14kg 10x14kg 10x14kg
4.Triceps TRX 3*15
5.TRX crunches 4*12

komentarz:


1. Opuszczanie się wymęczyło mnie okropnie, na ostatnim treningu nie miałam się jak podciągać, wcześniej deload, było naprawdę ciężko ale dałam radę.
2.Nigdy nie robiłam tego ćwiczenia, bałam się :) to mój pierwszy raz. Załączam film i proszę o ocenę.
3. Ściąganie sznura, wzorowałam się na Lexi, również załączam film i proszę o ocenę.
4. Triceps na trx wydawał się banalny a był najtrudniejszy, robiłam to z trenerem więc nie miałam się jak nagrywać, ale chyba było dobrze bo czułam triceps :)
5. Nagrałam się, dvpa za wysoko jest,

ps: pokazałam mojej mamie te filmy a ona na to " o Boże! dziecko ale ty chyba nie chcesz występować na scenie jak te umięśnione kobiety!?" a tata powiedział niecenzuralne słowa i się śmiał, że już nie będzie się martwił jak ja z zakupami wchodzę po schodach :)


class="link" target="_blank">ohp


class="link" target="_blank">warkocz


class="link" target="_blank">cruches
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

WHEY premium