SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik treningowy Tomka P. powrót do treningów i przygotowania do wiosny 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 116068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
W sumie też nie jestem do końca przekonany co do mierzenia BFu niby jest to jakiś wyznacznik ale w końcu najważniejszy jest efekt wizualny... Do tej pory mierzyłem ale chyba też zacznę bardziej polegać na wyglądzie niż na pomiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Wiadomo, że grubasy muszą to mierzyć. My nigdy tego nie mierzymy. Według tego jestem bardzo otyły, ale wiecie ile mnie to interesuje Pozdrawiam wszystkich mierzących BF ))))))
Tomek dajesz swoje!

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
co z tego jaki bedzie pomiar to wszystko cyfry wazne jest zeby bylo sporo miesnia i widocznie odtluszczonego wtedy jest zadowolenie .. moze byc tylko odtluszczenie ale bez odpowiedniej masy miesniowej i wtyedy nie bedzie nic...
wczoraj trening nog...
wyprosty
przysiady fronty
wypychanie ciezaru na maszynie
wykroki
martwy na prostych nogach
ugnanie na dwuglowy

spiecia na lydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Taki sport nie wazne ile wazysz,jaki masz procent tluszczu,ile masz w łapie czy udzie tylko jak wyglądasz na scenie.Tak na marginesie nie wiem czy widzieliscie niedawno zawody w Irkucku.Na weryfikacji mierzono wszystkim bicepsy.Gosciu który wazył 126kg 54 w łapie-6 miejsce,113 kg 53 w lapie-7 miejsce,104kg 48 w lapie-1 miesce,100kg 47,5 w łapie 2 miejsce.Pierwszy Kirlienko,drugi to Havlik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak widzialem kirlienko wygladal kapitalnie nawet po kontuzji ... poziom tych zawodow tez bardzo wysoki ... wiec jezeli tylko beda ciagnac forme do swiata to o final tez latwo nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
male uzupelnienie piatkowego treningu.. klatka tricepsy (od poniedzialku nowy plan treningowy nowy rozklad partii)
rozpietki w bramce na lawce skosnej od dolu (mam nadzieje ze zrozumiale to choc troche brzmi)
wyciskanie hantli lawka pozioma
wyciskanie na maszynie shmita skos w 3 serii drop set
rozpietki z hantlami/przenoszenie za glowe

sciaganie linek na wyciagu
wyciskanie franc. dwuracz w lezeniu
sciaganie drazka na wyciagu w opadzie tlowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
Fakt, ten sport to czysta iluzja, wszystko zależy jedynie od wyglądu... Dość zrozumiale to opisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
niestety na poczatku malo kto to rozumie liczy sie ile wyciskasz ile masz w lapie a nie wazne jak to wszystko wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
Fakt, najczęściej tak właśnie ludzie myślą i później walczą jedynie z wyciskaniem na płaskiej albo o każdy cm w bicepsie zaniedbując resztę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Witam Tomku, zycze szybkiego powrowtu do startu w zawodach, mam pytanie, zawsze fachowo mi odpowiadales, wiec postanowilem do ciebie sie zwrocic, mianowicie od ok 5 tygodni stosuje mieszanke roznych form kreatyn ,zjadlem juz jedna puche i niedawno zaczalem druga. Chce zrobic cykl ok 8 tygodniowy, jednak za okolo tydzien mam zzamiar wyjechac w koncu na urlop i nie bede raczej tam cwiczyl ani mogl brac suplementow. Jak myslisz przerwac cykl na tydzien i powrocic po tym tygodniu do kreatyny?czy przerwac zupelnie cykl, zrobic przerwe ok 5 tygodniowa i po niej zaczac kolejny?pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS NA NAJLEPSZA SILOWNIE DOMOWĄ SFD !...

Następny temat

Hi Tec Nutrition Photo Shoot by Heliasz

WHEY premium