SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Nie pyerdolić, zap*****lać !!

MOC z Tobą

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Asia, nie dziw się, że nie spada, jak odpuściłaś treningi. J.w.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
właśnie kupiłam sobie motywacyjny kubek

no ale niestety widzę skutki odstawianie piguł- namiastki tali zniknęły i od razu w brzuch wszystko idzie...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Dla pocieszenia też nie ruszałam się przez około 1,5 tygodnia jak byłam chora i wczoraj robiłam siłowy, mam tylko lekkie zakwasy na klatce piersiowej a tak to luzik

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-08 22:46:30

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
dzięki wszystkim za motywacyjne kopy
oj mam potrzebę skatować się tak porządnie jutro dziś położyłam się o 18 na 20 min, a jak się obudziłam to była 21.40...więc dlatego nie dotarłam na siłkę...
no dobra, zapyerdalamy dalej!
właśnie pakuję w pojemniczki moje papu na jutro. coś mało. chyba jeszcze 0,5 kg fasolki szparagowej dorzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
dobra, poniżej micha z dziś i micha na jutro. NIGDYWIECEJŚWIEŻEGOŚLEDZIA!!! zjadłam, bo trzeba, ale bez kapusty kisoznej by nie przeszło

Wczoraj była mega intensywna zumba (pierwszy raz wyszłam mokra!), a potem body pump i też lekko nie było.dowaliłam sobie większe obciążenia, więc trochę się skatowałam ciężary będą jutro, bo zdecydowanie wolę ćwiczyć rano, niż po pracy- mam więcej siły i nie mam problemu z tym, że nie mogę zasnąć po treningu.

ach no i te nieszczęsne pomiary...

małe podsumowanie:

już nie czuję się jak chodząca słoninka, bo mniej się wszytko trzęsie. podobno widać różnice- tak mówi Curara i wczoraj zaczepił mnie koleś na ulicy z takim tekstem "mam nadzieję, że nie da mi pani w twarz, ale ma pani bardzo fajną pupę" od razu człowiekowi lepiej się robi no ale to niestety nie zmienia faktu, że cm stoją...









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rotacja 4dni odejmij 50g ww i na zmiane z jednym dniem takim jak teraz
A trening tez trzeba będzie zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
ok, to tniemy węgle myślę, że też psychicznie dobrze mi to zrobi-jakaś zmiana Obli czy możesz coś zasugerować jak powinnam zmienić trening? bo nie za bardzo wiem co z tym zrobić...lubię się porządnie skatować i lubię jak dużo się dzieje, w sensie, że jest duża ruchliwość-poskakać i wszystkimi kończynami pomachać

tak się zastanawiam czy mogę jeść makaron z pszenicy durum, czy lepiej żytni pełnoziarnisty?



Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-02-11 16:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak makaron to lepiej pełnoziarnisty (jezeli w ogóle cos jest lepiej w tym temacie)
Aisha patrząc sie na ciężary których używasz mam wrażenie ze jesteś ciągle na etapie początkującej, czym sie chcesz skatować?
trening jest ok dla ciebie 3 serie rób i dodaj aero, albo interwały na koniec treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no jeśli chodzi o trening siłowy to zdecydowanie jestem początkująca, a mówiąc skatować miałam na myśli coś co wymaga większej ruchliwości ale robię jak szefowa każe i moje ADHD będę na zumbie itp rozładowywać

nowa micha z obciętymi weglami:
Dzień 1 (130B/80T/80WW)
-omlecik
-szejk po treningu
-obiad u mamusi
-sałatka z tuńczykiem i brokułami
-omlecik
ogórki kiszone, duuużo pekinki, kapucha kiszona, 450g brokuła




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium