SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
I widzę jedziemy z entuzjazmem Tak ma być, rzecz jasna

Przez Ciebie kupiłam niedawno seler naciowy i coś czuję, że jutro zaopatrzę się w brukselę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
to koniecznie kup jeszcze masło do tej brukselki

co dziś zjadłam:
-wasa x2 jedna z indykiem i ogórkiem kiszonym, druga z masłem orzechowym
-pęczek selera naciowego
-200g brukselki i indykiem i suszonymi pomidorami i łyżką kaszy jaglanej
-pęczak z indykiem i szpinakiem
-omlecik z białkiem, twarożkiem, mlekiem kokosowym i wiórkami
-kilka orzechów nerkowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
brukselka z masełkiem i solą - rozkosz dla podniebienia

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
******************************************

Dzień 1
od dziś nowa dieta mająca na celu zwalczyć PSOC

co planuję dziś zjeść:
-omlet z fasolką i dusznym indykiem
-schab z fasolką i ogórkiem
-pasztet z ogórkiem i seler naciowy
-szpinak z jajkiem
-indyk z selerem

czyli na zielono

dodatkowo:
ziółka, tran, castangus, (i teraz nie wiem, czy mam tez omegę 3 łykać jak piję tran? )

i tabelka z pomiarami z rana







*pierwsze wrażenia-jestem po trzecim posiłku. zero głodu, ale z koncentracją też nie najlepiej i akcje w stylu idę do kuchni, biorę kubek i nie wiem co dalej z nim zrobić


Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-03-05 16:42:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
i po brukselce - przyznaję, paluchy lizać Masełko to podstawa i dochodzę do wniosku, ze każdej potrawie nadaje wykwintości. Viva masełko!

Trzymaj się tam Ja, głupia i nieświadoma, chyba trzeciego dnia wzięłam do buzi gumę do żucia Uczucia w głowie nie da się słowami opisać, więc bądź czujna Pij duuuuuużo, no i nie żałuj sobie zielonek

Jeśli dobrze kojarzę, to tranu nie miesza się z omegą.

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
dziękuję za rady już odruchowo wyciągałam dziś łapę po gumę, ale całe szczęście przypomniało mi się, to co czytałam w Twoim dzienniku

ogólnie jest ok, ale dzisiejszy trening był jakąś porażką, bo po pierwsze było tyle ludzi, że o sztandze mogłam tylko pomażyć, więc w końcu zrobiłam drugi, ALE w połowie zapomniałam co dalej i to tak,że za cholere nie byłam w stanie sobie przypomieć co powinnam zrobić.totalna pustka w głowie

Trening:
rozgrzewka wiosła 5 min plus obwód na maszynach

1.przysiady z piłką przy ścianie 3x15 5kg/8kg/8kg
2a. wyciskanie hantli skos 3x15 14kg/16kg/18kg
3a. podciąganie hantli w oparciu o ławkę 3x15 9kg/9kg/10kg (ała)
4a.wznosy z opadu 3x15 4kg (przestawili to tak, że teraz robi się wznosy wypinając się dupą do lustra i do strefy wolych ciężarów, więc panowie mieli widoki )
4b.prostowanie nóg siedząc 3x15 25kg/25kg/27,5kg
5. przywodziciele na ginekologu 3x15 65kg/75kg/85kg (nie mam tego w planie, tak jak mówiłam miałąm małe zaćmienie, a no i jestem w szoku co do kg i to jeszcze nie był mój max, ale jakoś nie odważyłam się dołożyć więcej)
6. 30 damskich pompek
7. plank

plus godz salsy

*wczoraj weszłam 2 razy po schodach na 8sem piętro i dziś mam takie zakwasy na łydach, że normalnie chodzić nie mogę

dzień drugi

micha na jutro
-omlet plus seler naciowy
-pasztet z ogórkiem kiszonym x2
-schabik z brukselką i kapustą
-pekinka z łososiem i brukselką
-jaja ze szpinakiem

plus:
castangus, ziółka, tran, jod




Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-03-06 08:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
mam pytanie - do ilu kcal mogę dobijać? jak się domyślam białko powinno zostać na 130g, ale nie wiem co z tłuszczem. czy mogę dobić do 1800 i potem jak będę dodawać węglę, to ścinać tłuszcz? czy lepiej zostać na mniej (tak około 1500). dobicie tłuszczykiem do 1800 nie będzie dla mnie jakimś ogromnym problemem - masło i olej kokosowy załatwią sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Asiu, mam nadzieję, że Marta później coś skrobnie, bo jej słowo a moje to wiadomo .., ale ja jadłam ile mi się chciało, bez przyjętego z góry rozkładu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
jakoś nie chce mi się jeść. z głową też nie ma tragedii, ale za to strasznie chce mi się pić.no i chce mi się kawy, ale że nie wiem czy mogę, to nie piję...oraz czy mogę czasami odżywkę po treningu wypić?

*cofam to co napisałam odnośnie tego, że mi się jeść nie chce zjadłam obiad i mi mało...a mały to on wcale nie był

Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-03-06 13:25:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ja też mam poeksperymentować.. narazie się przygotowuje do tego :) ale Martucca u mnie też napisała, że nie ma być rozkłądu tylko mam jeść do syta :D to poprzez analogię można stwierdzić, że masz jeść i nie liczyć :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium