SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
-czy mogę dodac jeszcze coś na brzuch, np to co miałam wcześniej, czyli spięcia z piłką lekarską 6 kg?

po co?zrób trening to zobaczysz, że to co się nei wydaje, działa na brzuch, brzuch ćwiczysz w przysiadzie, planku, we wznosach z opadu tez pracuje, w MC
-czy możemy dorzycic jeszcze coś na przywodziciele, bo z tym akurat u mnie słabiutko?
Tu by się musiała wypowiedzieć góra
-czy przysiad ze sztangą ma byc pełen?
tak, dupą do ziemi
-czy pompki mogą byc (przynajmniej na początku) na kolanach?
a ile pompek jesteś w stanie wykonać męskich?


Daj sobie trochę czasu na chudnięcieorganizm musi się do nowych warunków przyzwyczaić, zwykle okres adaptacyjny trwa ok 2 tyg, ale wiadomo, każdy jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
niestety założonego planu treningowego nie udało się dziś zrealizować, ALE prawie siłą zostałam zmuszona do treningu na TRX plus 30 min orbitrek. oj będzie jutro bolało... a co do obwodów, to wg cm niby jest tak samo, ale jeansy po praniu łatwiej weszły na tyłek, niż zanim je wrzuciłam do pralki, więc coś w tym musi być a micha na jutro :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Czemu z treningu nic nei wyszło? TRX ok, ale ważne jest systematyczne robienie takiego treningu który pozwoli na określanie postępów, wszelkie zajęcia w grupie na to nie pozwalają.

Micha ok, tylko te wafle ryżowe wylatują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
bo jak już zabierałam się do sztangi, to spotkałam mojego kolegę, który miał trening personalny na TRX (z moim byłym trenerem zresztą) no i mnie zmusili,żeby ćwiczyć z nimi ale mam świadomość, że nie tędy droga, więc będę już grzecznie pilnować planu. dziś potwornie nudne aeroby...

dobra, wafle wywalone. a czy ser tofu od czasu do czasu jest ok? bo jakoś nie mogę się doczytać na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
szczerze mówiąc nigdy się tu z tematem tofu nei spotkałam.....więc nie mam pojęcia

Aeroby są serio nudne,ja już czekam na wiosne i bieganiebo te orbitreki i bieznie to nuda straszna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tofu z soi, więc jeśli soja be, to to-FU chyba jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
A widzisz......tak to jest jak człowiek nie je, nie wie z czego zrobione, odpisuje w pośpiechu

Curara dzieki Tofu jest FU zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
Tofu i tak się w końcu przeterminowało

powoli zaczynam dojrzewać do odstawienia nabiału, bo ostatnio po zjedzeniu serka wiejskiego nie czułam się najlepiej...już prawie bez problemu zjadam taką ilość jedzenia jak karzecie

przed wczoraj jeśli chodzi o trening, to żeby tylko uciec od nudnych zwykłych aero była godzina zajęć jukari fit to fly plus 30min orbitrek, a wczoraj 40 min orbitrek (wiem, że mało, ale nie miałam więcej czasu, a stwierdziłam, że i tak lepsze to niż nic)

pierwsze pomiary :


19.12.2011 30.12.2011
talia 77_______ 75
biodra 98_______ 97
udo 59_______ 59
biust 99_______ 97
waga 71_______ 69,5


i micha na dziś:





Zmieniony przez - aisha w dniu 2011-12-30 09:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Noleci wodadobrze

Szczęśliwego Nowego Roku (zjawię się tu 1-2-ego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
dobra, z dzisiejszej michy było by na tyle...treningu również nie będzie...za to do końca dnia węgiel, mięta i gastrolit...jednak połączenie śledzia z kapustą kiszoną okazało się nie najlepszym pomysłem... ale chociaż brzuch na sylwestra będzie płaski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium