SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bąbel, jaki masz poziom LDL, HDL i trójglicerydów? Bo CL całkowity, to mało mi mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no właśnie z tego co widzę, to ktoś w laboratorium okazał się mało rozgarnięty, bo tego nie ma, a było zlecone... trójglicerydy wyszły 143 ( więc chyba ok?) będę powtarzać badania, bo chyba coś nie tak z tym laboratorium, bo jak całe życie miałam za mało żelaza, tak tym razem wyszło lekko powyżej normy, a nic specjalnego w tym kierunku nie robiłam.

a teraz historia dnia: dziś rozpłakałam się na widok faworków z jednej strony świadoma jakie to świństwo i z przerażaniem pomyślałam ile tego świństwa ( i różnych innych świństw) zjadałam w swoim życiu-aż mi się niedobrze zrobiło, a z drugiej strony chyba trochę ze smutku, że już nie będzie mi dane cieszyć się ich smakiem, bo nie zamierzam nawet się zbliżać do takich rzeczy i jeszcze przy okazji zrobiłam mojej mamie awanturę, że zamiast mnie wspierać, to z faworkami mi tu na stół wyjeżdza a że zwyczaj zajadania smutków mi nie minął, to siedzę i wpierdzielam podduszoną kapuchę kiszoną
no i jeszcze micha na jutro :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
przymierzałam się dziś do treningu zaproponowanego przez was, ale niestety nie ze wszystkim sobie dałam radę. przysiady ze sztangą zakończyły się porażką, ponieważ jakiś czas temu miałam naderwanego achillesa i nie jestem w stanie zrobić ze sztangą pełnego przysiadu (jak się okazało bez sztangi poprawnie w sumie też)-jedynie przy ścianie mając dużą piłkę za plecami zejdę tyłkiem do ziemi mając przy tym proste plecy, a i wznosy z opadu od razu zaskutkowały bólem w lędźwiach :( więc w końcu zdecydowałam się na mój stary trening czyli :

rozgrzewka:
5min bieżnia plus obwód na maszynach

wypady 3X12 (na każdą nogę) 12kg/14kg/16kg
przysiady z piłką przy ścianie za plecami 2x15 i 1x 10 z piłka lekarską w rękach 4kg/6kg/6kg
martwy ciąg na prostych 3x12 20kg/25kg/27kg
na maszynie na przywodziciele 3x15 55kg/57,5kg/62,5kg
wspięcia na palce na suwnicy 3x15 25kg/27,5kg/30kg
plank ile dam rade 2,40min

potem 20 min na orbim (bleeee ) i pooooorządny streaching

a micha na jutro to:




a no i pytanie mam o michę-jedząc tyle mam duuużo energii w dzień treningowy jest super,ale jak nie mam czasu nic zrobić, to mnie tak nosi, że wysiedzieć na tyłku nie mogę. czy mogę jakoś wtedy obciąć z michy? jeśli tak, to jak?


Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-01-08 00:48:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
czytam i czytam o PCOS i zdecydowałam się odstawiać piguły. myślę, że z tego barania więcej szkody dla mojego organizmu niż pożytku...chcę spróbować walczyć dietą i ziołami. gotowa na ciężką walkę wybieram się do lekarza medycyny naturalnej, który podobno jest zaj**ysty, ale niestety dłuuugo się czeka na wizytę do niego. Czy mogę liczyć tutaj na jakaś pomoc z waszej strony? z tego co wyczytałam jak na razie nabiał zupełnie out i w sumie tyle wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejna do leczenia PCOS? Damy radę

No ale tak, zrób te badania na lipidogram, bo od wyników będzie zależał dobór diety No i wizyta u fizjo by się przydała Żeby coś bardziej konkretnego zalecił przy tym biednym ścięgnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wybrałam się dziś na siłownię, żeby się pobawić w chomika na bierzni ale miałam tyle energii, że stwierdziłam, że muszę się złapać za coś cięższego. i :

rozgrzewka 5 min bieżnia plus obwód na maszynach

wyciskanie na klatę maszynie 3x15 10kg/12,5kg/15kg
ściąganie drążka górnego do klatki 3x15 19kg/26kg/28,5kg
wznosy ramion bokiem z hantelkami 3x15 3kg/4kg/4kg
uginanie rak z gumą do kąta prostego siedząc na piłce 3x15 guma nr 4
pompki tyłem na podwyższonym stepie z piłka lekarska na kolanach 3x15 2kg/4kg/4kg (zawsze zabija mnie to ćwiczenie!)
plank 2,30min

marsz na bieżni pod górę 30min (oglądając Króla Lwa )

no i poooożądny streching

jutro już spokojnie, czyli tylko godzinka salsy będzie

a z obserwacji ciała mogę powiedzieć, że mięśnie na łydkach zaczynają z powrotem bardzo ładnie wychodzić na światło dzienne i brzuchol mniej sterczący no i dawno się tak super nie czułam i tak mnie nie nosiło ( niektóry już mają mnie trochę dosyć )

no i micha na jutro:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybrałam się dziś na siłownię, żeby się pobawić w chomika na bieżni

Padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582


boszzzzz...dziewczyny, tak mnie nosi, że na prawdę nie wiem już co ze sobą zrobić!siedzenie w pracy na tyłku jest dziś dla mnie koszmarem, bo mnie energia rozpiera! dziś miał być day off, ale chyba będzie body pump jako aero z lekkimi obciążeniami, bo nie wyrobię

micha na jutro:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wczoraj w ramach aero body pump

rozgrzewka 5kg
nogi 10kg
klata 5kg
triceps 5kg
plecy 7,5 kg
biceps 5kg
wypady 7,5kg
barki 2,5kg
brzuch z obciążeniem w łapach 5kg

a potem szał ciał na salsie

no, a dziś nie mogłam wcisnąć na tyłek spodni, które 4 dni temu wcale bardzo ciasne nie były i czuję się jakaś opuchnięta...

micha na jutro:




a! i czy w dzień nie treningowy moge jeść mniej? bo na prawdę mnie nosi


Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-01-10 08:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium