SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Body pump może być fajną formą aero, jako uzupełnienie treningu siłowego
A łapać za ciężary to trzeba, trzeba. Im prędzej sie łapnie, tym szybciej efekty będą.

Jak tu trzymanie michy wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ładnie, wg wytycznychczasem trafią sie zakazane produkty, ale po naszej interwencji znikajątakże kolezanka się uczy i przyjmuje rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no micha trzymana co prawda podczas świąt i sylwestra małe oszustwa się wkradły, ale myślę, że tragedii nie było. już prawie nie jem na siłę, a nawet czasami bywam głodna brzuch powolutku spada, a ja czuję się super. ile czasu mam trzymać taką ilość kcal?

to od razu micha na jutro :






Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-01-03 16:36:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
po poniedziałkowym body pompie i wczorajszym jukari moje ręce mówią "ała..." dziś tylko godzinka tańca, co by ruszyć tyłek po siedzeniu cały dzień w pracy, bo pierwszy raz od baaardzo dawna boli mnie okropnie brzuch podczas okresu, więc siedzę i zdycham...

poniżej micha na jutro. dodam tylko, że seler naciowy i sałata, to już mi uszami wychodzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dodaj jakieś białko w pierwszym posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
jajo z ostatniego miało być w pierwszym, ale zapomniałam zmienić
czy moge po treningu czasem zjeść jakiś owoc, nawet jeśli jest to ostatani posiłek? wczoraj mi się tak chciało banana, że już nie wiedziałam co zrobić, a nie przepadam za bananami, więc tym bardziej było to dla mnie dziwne. skończyło się na szpinaku, ale ten banan, to az mi się w nocy śnił

w pon idę do endokrynologa z moimi ostatnimi wynikami. zobaczymy co mądrego lub mniej mądrego mi powie...

jak się okazało mam lekko lekko podwyższony cholesterol - 211 (norma 200). Czy są przy tym jakieś szczególne zalecenia w diecie, żeby to zbić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
poniżej micha na jutro. dziś było jukari fit to fly (lekko nie było) i zuuuumba obiecuję, że w sobotę wreszcie złapię za sztangę jak będzie mniej ludzi i nie będzie walki o sprzęt.

aż się boję na jakiego leszcza przy was wyjdę,jak sprawdzę na jakich obciążeniach będę zaczynać no i jutro wrzucam pomiary...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no to jedziem z tą tabelą




chyba pod biustem coś źle się zmierzyłam na początku...

Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-01-06 10:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ładne spadki

Co do tego cholesterolu to puki co trzymaj się tego:
- białko z ryb tłustych przede wszytskim, owoców morza, ptactwa,jajek
i dzikiego mięsa tylko i wyłącznie
- żadnego nabiału
- tłuszcze z orzechów, ale nie z ziemnych ani cashew
- olej kokosowy
- avokado
- oliwa z oliwek
- dużo zielonych warzyw

+ omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
najciężej będzie rozstać się z twarożkiem i serkiem wiejskim, no ale jak mus to mus cała reszta bez problemu, bo w sumie innego mięsa nie jadam (od wielkiego dzwonu kawałek wołowinki się trafi) no i masło orzechowe muszę sama zrobić z jakichś innych orzechów, bo to takie moje małe uzależnienie

Gunia dzięki za wsparcie, za wszystkie rady i za to, że poświęcasz mi swój czas!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium