SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
ja kupuję mrożoną 450g i jak robię, to paczka ledwo na dwa razy mi starcza

jutro będzie kalafior z masełkiem, albo kotlety z kalafiora!ooo! będą kotlety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
ejj... jak tak można? jak się robi te kotlety z kalafiora???
Asia zostaniesz moją wyznacznią odnośnie ochoty na warzywa

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
jeszcze nie wiem jak-zobaczymy co pod ręką będę miała ale podzielę się przepisem. chwilowo zajadam się kotletami jajecznymi z pieczarkami

a kawa waniliowa pyszniutka miałam dać mleczko kokosowe, ale zjadłam całe łyżką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
powiadomki mi u Ciebie wyłączyło ale juz jestem :D i nadrobiłam :D

jak robisz kotlety jajeczne? mi conajwyzej wylazi omlet bo sie rozlewa na cala patelnie :D
i rob te kotleciki kalafiorowe i dziel sie przepisem to tez takich sprobuje :P bo akurat zakupilam wielkiego kalafiora :D

ja mam jak olciak.. odkąd cukeru nie można to kawa jest fuj :D i tak mija już prawie pół roku odkąd nie pije kawy i zyje :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
kotlety pysznie wyglądają też sobie zrobię

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
muszę je koniecznie zrobić.. mniami :D wyglądają cudownie :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1871
To jest moje ulubione danie. Jem je ze szpinakiem bez żadnych zaprawek I z kasza gryczana. To jest wprost wyborne. Tyle tylko ze nie dodaje pieczarek..ale zawsze mozna wyprobowac. Dzięki za przypomnienie smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wczoraj też jadłam ze szpinakiem, a dziś z brukselką będą o kaszy gryczanej na razie mogę tylko pomarzyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
Dzień 11

samopoczucie bez zmian-czyli super ciągłe niedospanie i zamuła w pracy, oraz odliczanie godzin do treningu

do dzisiejszej michy doszła przed chwilą jeszcze łyżka masła z solą

trening:

było tyle ludzi, że prawie była walka o sprzęt, a na ławeczkę do wznosów wbijałam się w kolejkę na "ładne oczy"

postanowiłam wreszcie przekonać się do przysiadów ze sztangą (jak nie teraz, to kiedy?) z asystą trenera obok. było trochę niepewnie, daltego tak małe obciążenia, ale mimo to poczułam udka. po raz kolejny doceniłam nowe buty, bo zupełnie inaczej się w nich ćwiczy. chyba blokada po cześci leżała w mojej głowie (ale nadal nie zejdę dupą do ziemi, ale będę walczyć )

rozgrzewka - schody 10 min
1.przysiady ze sztangą 3x15 12,5kg/15kg/17,5kg (aż wstyd mi to pisać )
2a wyciskanie sztangi skos (wcześniej robiłam z hantlami, ale dzis postanowiłam wykorzystac to, ze dorwałam szybko sztangę-zupełnie inaczej się ćwiczy) 3x15 15kg/17,5kg/17,5kg
2b przyciąganie hantla do tłowia w oparciu o ławkę 3x15 9kg/9kg/10kg
3a wznosy z opadu 3x15 5kg
3b prostowanie nóg siedząc 3x15 27,5kg/27,5kg/30kg (ale paliło po przysiadach!)
pompki x15

zumba (wyskakałm się porządnie )

po małym kryzysie znowu widzę jak ciało się zmienia. im dłużej ćwiczę tym więcej od siebie wymagam i łapię się czasami na zbyt obsesyjnym i krtycznym ocenianiu swojego ciała i wiecznym niezadowleniu z niego...chyba ktoś powinien mi zabrać lustro na 3 miesiące dlatego też jutro relaks przed weekendowym fitnessowaniem na kursie.

micha na jutro:
-jaja jakieś
-pasztet
-kotleciki jajeczne part 3
-sałatka ze śledziem
-sałatka z łososiem

plus:
wiesio, tren, drożdźe, WMC, castangus, ziółka





Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-03-15 23:46:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium