SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Ale szoł

No i ładnie, ładnie Ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
dziękuję

jakoś im bardziej rygorystyczna micha, tym jest mi ją łatwiej w 100% trzymać tak jak pisałam w pierwszym swoim poście-potrzebuję srogiego bacika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Asia to za pozwoleniem ładuję się do Ciebie jako do "starszej stażem" bo też wchodzę na niskie węgle w związku z nieregularnymi cyklami. W razie wątpliwości będę podpytywać, mogę?

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Asia niezła przygoda na siłowni, a co do rygoru się zgadzam i mniej można tym łatwiej

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
Anani oczywiście, że tak, tylko nie wiem czy moja wiedza na ten temat nie jest jeszcze zbyt uboga, żeby doradzac, ale codziennie zgłębiam temat, więc z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, na które tylko będę w stanie

jakieś dziwne rzeczy się ze mną dzieją na tych niskich węglach, bo dzisiaj poczułam taką chęc na pieczarki, że aż specjalnie poszłam po nie do sklepu. dodam tylko, że całe życie nie jadłam pieczarek, bo wydawało mi się, że ich nie lubię i nawet z pizzy starannie wydłubywałam co do jednej. a dziś wsunęłam prawie 0,5kg usmażonych na masełku, a teraz po takiej ilości siedzę przed kompem i zdycham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczyściłaś maksymalnie michę i organizm na nowo uczy się wybierać to, czego mu akurat potrzeba. Pieczarki ---> minerały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
zawiesiłam się przez chwilę i nagle mi wyskoczyła Twoja odpowiedź. czary mary w takim razie aż się boję myślec na co następnego będę miała ochotę

Marta pytanie pewnie głupie-ale strasznie chce mi się kawy-czy mogę zbożową z mlekiem kokosowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
a ja mam takie pytanie: masz patelnię grilową ? Bo widziałam ,że w misce miałaś grilowane mięcho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz

Ja żarłam surowe stejki posmarowane masłem Więc wszystko przed Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
na prawdę?! to jutro z rana Inkę kupuję (ciekawe jak to smakuje? )

mam patelnie grillową i super się sprawdza do mięcha i do warzyw, tylko nienawidzę jej potem myc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium