SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
fajnie A ile taka dobra kosztuje ? Mięso ma inny smak niż ze zwykłej patelni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
ja swoją kupiłam w Ikea za jakieś 50zl i jest ok. grilluję zupełnie bez tłuszczu i taka patelnia rozgrzewa się do wyższej temp. niż zwykła, więc mięcho robi się szybciutko i szybciej dochodzi nie wysuszając się przy tym. jeśli nie chcesz żeby przywarło, to po pierwsze rzucasz na bardzo rozgrzaną, a po drugie nie przewracasz do póki się "nie zetnie"

Dzień 10

nie wyspałam się koszmarnie. coś tam mnie zakuwa co jakiś czas w jajnikach, więc to chyba dobry znak :) wczoraj siedziałm w pracy 10godz, więc największą aktywnością był spacer do sklepu po pieczarki planowałam dziś siłowy, ale dopiero teraz zaczęły mnie boleć udka po poniedziałku, więc będzie taniec i jakieś aero, bo na samą myśl o przysiadach już boli

Inka z mlekiem kokosowym nie smakuje co prawda jak kawa, ale wreszcie coś ciepłego innego niż herbata

micha:
-omlet z wiórkami i fasolka
-sałatka z makerlą
-kotleciki jajeczne z resztką pieczarek, których nie pochłonęłam wczoraj plus szpinak
-zupa tajska z krewetkami(ostatnia porcja)
-fasolka z łosoiem

plus:
wieso, tran, castangus, WMC, drożdże






Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-03-14 10:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Ja uwielbiam kawę zbożową, najbardziej mi smakuje taka sypana, ale nie pamiętam jak się nazywa. Wsypuję do gara i gotuję, a potem do kubeczka. Asia Ty pijesz taką w woreczkach?

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wiesz co, pierwszy raz w życiu pije kawę zbożową więc kupiłam, to co było-taka zwykła rozpuszczalna, ale w takim razie muszę się rozejrzeć za taką jak Ty mówisz i to zostają takie fusy w garnku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
dokładnie, zostają fusy, ma zielone opakowanie ;) a mi się skończyła, więc nie podam nazwy

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Mi smakuje waniliowa Anatol . Kupiłam kiedyś jakąś rozgrzewającą z cynamonem, goździkami i imbirem - ble . Leży w szafce, chce ktoś?

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Monia.W.B. a co będziesz pocztą wysyłać? Waniliowa Anatola też jest pyszna

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Też mam tą zieloną Kupiłam ją daaaawno temu i robiłam tylko raz.Teraz nie piję bo kawa bez cukru dla mnie jest ohydna.A słodzić nie można :-/ Z anatola w torebkach kiedyś w wakacje piłam po 4-5 dziennie

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-14 22:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
a więc zielona sypna to kujawianka kupiłam waniliową anatola, ale jeszcze nie próbowałam-tą przyjemność zostawiam sobie na jutro

nie miałam siły ruszyć tyłka na siłownię, ale postanowiłam zrobić pierwszy raz w życiu krótką (najlżejszą jaką znalazłam ) wytrzymałościówkę w domu. powiem tak-ogarnął mnie blady strach przed konkursem

co zrobiłam:

30 min/ 1 min przerwy między obwodami/ 7 obwodów

5 podciągnięć-a raczej opuszczania się (od 5 obwodu ostatanie powtórzenie było raczej bezwładnym opadaniem w dół)
10 pompek (przy piątym obwodzie wymiękłam i robiłam dalej damskie)
15 przysiadów (na zakwaszonych udach, ale szło lekko)
20 sit up'ów (to była chwila na odpoczynek )

żyję

jak już przestałam wyglądać jak burak, to wreszcie poczułam, że żyję, bo cały dzień dziś zamulałam strasznie

jeszcze micha na jutro:
-jajecznica plus brukselka
-pasztet i kawa zbożowa waniliowa
-kotleciki jajeczne
-sałatka z łososiem
-sałatka z łososiem

plus:
wiesio, tran, castangus, ziółka, WMC, drożdże

samcznego sobie życzę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Weź tą brukselkę już przestań jeść przez Ciebie mam jej kg w lodówce a póki, co brzuch pełny i nie mam gdzie jej upchać i się będzie psuła

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium