SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no dobra, jak karzą, to będę wpychać ile wlezie

trochę się tylko boję burzy hormonów, która może teraz nastąpić po odstawieniu piguł... mam nadzieję, że nie będzie jakieś tragedii i że mnie nie wypryszczy za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
w spodniach cay czas jeszcze troche ciasno, ale za to w staniku luźno się zrobiło...
dziś pakernia i godzinka tańca
wnioski z dnia wczorajszego- seler naciowy jest moczopędny. baaaaardzo

micha na jutro:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
aaaaaa!!!!!jak się wczoraj okazało najprawdopodobniej pierwszy tydzień marca wybieram się do egiptu ćwiczyć yogę (2 x dziennie po 2 godz, więc się trochę porozciągam i zaprzyjaźniać się po raz pierwszy z kitesufringiem ).no ale jak egipt to słońce, jak słońce to plaża, jak plaża to bikini, a jak bikini, to jak na razie...wielki wstyd... więc jest kolejna motywacja, żeby się odtłuścić przed wyjazdem

trening z wczoraj:

rozgrzewka bieżnia 5 min plus obwód na maszynach

wykroki 3x 15 14kg/16kg/18kg
przysiady z piłką za plecami przy ścianie 3 x 15
MC 3 x 12 20kg/25kg/30kg (do pół łydki, bo jak robię niżej, to od razu odzywają się lędźwia...)
na maszynie na przywodziciele 3 x 15 62kg/67kg/70kg
wspięcia na palce na suwnicy 3x 15 32kg/37kg/37kg
plank

plus intensywna godzinka tańca z tarzaniem się po podłodze

energii wciąż mi nie ubywa, a wręcz przeciwnie i samopoczucie super zero ochoty na słodkie, ewentualnie na owoca. co ciekawe na sam widok nabiału od razu mnie mdli...(oprócz mascarpone i mozzarelli-wtedy to raczej ślinka cieknie ). pierwszy raz w życiu mam tak, że MUSZĘ!!! chociaż raz dziennie zjeść mięso-wcześniej max 2 razy w tyg. cera od razu ma inny kolor przy takiej ilości warzyw i w ogóle nastrój peace and love

dziś godz zumby. i jeszcze micha na jutro :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiało optymizmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
aisha podrzuć mi trochę swojego optymizmu

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
dzięki
dawaj kg biorę

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wczorajszy trening okazał się porażką-poszłam na jedne zajęcia, ale po 15 min z nich wyszłam, bo prowadzący (delikatnie mówiąc) nie poradził sobie z tematem, potem zostałam (po raz pierwszy w życiu! ) posadzona na wiosła na 20 min ( całkiem fajne to ), a potem poszłam na swoją ukochaną zumbę i jakoś nie mogłam złapać fazy i ogarnęła mnie totalna niemoc, więc chociaż 30 min rozciągania sobie zafundowałam...wracając zaszłam do Mango no i lustra w przymierzalni zdecydowanie nie poprawiły mi humoru, a raczej z przerażeniem pomyślałam- o kurva!jak ja mogłam się tak zapuścić! a po powrocie do domu ze smutku rzuciłam się na jedzenie i wciągnełam cały...seler naciowy!!!!

dziś dokładnie czuje (po przedwczorajszym treningu) w którym miejscu mam przywodziciele

no i tabeleczka (szału nie ma ), oraz micha na jutro:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bardzo fajnie spada! Niunia, a gdzie Ty śmigasz na zumbę?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium