SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
pierwsza tegoroczna micha. ułożenie jej zajęło mi prawie 40 min... i mam świadomość, że nie jest genialna, ale tylko na cos takiego pozwoliły mi moje zapasy. jutro porządne zakupy i wreszcie trening A i salsa w noc sylwestrowa niestety micha czysta nie była, ale walczę dzielnie dalej!

a! i mam pytanie-to, że otręby sa na "nie" już wiem, a co z zarodkami pszennymi? bo właśnie wykopałam z szafki paczkę tego czegoś



Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-01-01 20:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
aaaa....około okresowa węglo faza! siedzę z długopisem w buzi, żeby zaraz nie pójść do sklepu po jakieś ciastko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
wczoraj po okropnym dniu w pracy, poszłam na siłownie i okazało się, że mi wszystko poprzestawiali! no i jakoś zdegustowana faktem, że nie mogę nic znaleźć poszłam w końcu na body pump i na salsę...chyba jednak bardziej mnie motywują zajęcia grupowe, więc na razie przy tym zostanę...dziś jukari fit to fly (chyba, że wieczorem za bardzo będzie bicepsik bolał po wczorajszym popmowaniu )i godzinka tańca
poniżej dzisiejsza micha.

mam pytanko co do ostatniego posiłku-zazwyczaj wychodzi tak, że to właśnie ostatni jest posiłkiem potreningowym i nie za bardzo wiem co powinnam wtedy zjeść, żeby z jednej strony dostarczyć organizmowi tego co potrzebuje, a z drugiej nie objadać się za bardzo na noc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy nie masz zamiaru chodzić na siłkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
no mam...ale wiesz, że sama się wstydzę i czuję się mało komfortowo stojąc jak d**** na środku i szukając sprzętu chyba muszę siłownie na mniejszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wymyślasz możesz chodzić ze mną przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ja chodzę, a Ty nie

koniec spamu, bo nas pogonią

Zmieniony przez - curara w dniu 2012-01-03 09:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o rzeczowe streszczenie (bez jęków ), co się tutaj dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
myślę, że tak w skrócie, to koleżanka z powyższych postów uważa, że mam przestać wymyślać tysiąc powodów przez które nie zaczęłam nowego treningu i uciekam na zajęcia grupowe, no i łapać się za sztangę i ciężary
a tak poważnie Martucca, to co sądzisz o zajęciach typu body pump przy redukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mathilda - Eksperyment str.37

Następny temat

trzęsące się nogi, Ratunku!

WHEY premium