SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Zrzucanie 15kg z poziomu otyłości nie jest wcale sztuką (nie chcę Cię obrazic, po prostu dla mnie byłeś już na tak "zaawansowanym" poziomie), prawdę mówiąc wystarczy zacząc jeśc czysto + dodac "jakąkolwiek" regularną aktywnośc i zaczyna spadac. Jednak by wyrobic żelazną kondycję nie wystarczy już "cokolwiek", trzeba na prawdę poważnie zaczac zapyerdalac. Już nie wystarczy że zrobisz 2.5km w 20min "biegiem". Jak Slawod pisał jeśli chcesz osiągnąc sukces będziesz musiał trochę dopyerdolic do pieca i podkręcic w końcu tempo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Lol nigdy nie sądziłem, że jestem "otyły", ale spoko, skoro tak uważałeś...
To prawda, choć nigdy nie lubiłem to muszę podkręcić tempo aero :/ (o żelazną kondyche mi nie chodzi na maratony się nie szykuje :E)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Jak się nie mylę miałeś ~ 100cm w pasie, to już ogrom. Ja przy 85 bardzo mocno walczyłem (bezskutecznie) z tłuszczem, bo uważałem się za "grubasa". Kondycja musi byc dobra, by w ogóle zacząc interwały - gdzieś wyczytałem, że wypadało by przebiec 12km w godzinę by startowac - a wiadomo, że z treningu na trening będzie się polepszac o ile treninig nie będą robione "na odpyerdol".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jeżeli chodzi o ilość tłuszczu na ciele, to nadal jesteś gruby- bez urazy, ale widzę, że jesteś mocno wprowadzony w błąd co do bf.

Zacznij ćwiczyć siłowo i daruj sobie te aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Podejrzewam, że zaraz pojawi się wiele wymówek. Poruszałem już wcześniej ten temat.

Co do oceny bf nazewnictwo z mojej strony owszem jest nieprofesjonalne, o czym napomknąłem wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Pandarek
Jeżeli chodzi o ilość tłuszczu na ciele, to nadal jesteś gruby- bez urazy, ale widzę, że jesteś mocno wprowadzony w błąd co do bf.

Zacznij ćwiczyć siłowo i daruj sobie te aeroby.


Trochę nie ogarniam czy 1 część była do mnie czy do koorasy (bez urazy ofc)

Co do treningu siłowego to tylko dom ew drążek i rurki do dipów na dworze siłownia niestety odpada na ten czas (a szkoda :/)
A tak przy okazji, skoro już prowadzimy tu rozmowę (dawno tego nie było :P) to chciałbym się zapytać czy taki rozkład bwt i kcl mogą być na ten moment, tzn
DNT
Białko 88g
Węgle 119g
Tłuszcz: 151g
Kcl: 2200

DT
Białko 100g
Węgle 136g
Tłuszcz: 160g
Kcl: 2400

Wzrost 182cm
Waga: 73kg
Zapotrzebowanie z https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html : 3207.38 Kcl (Dziwne, że aż tyle...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
-

Zmieniony przez - Lume w dniu 2014-03-06 21:07:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Do Ciebie.

Idź na siłownię, kcal mogą być, chociaż aero nie nazywałbym dniem treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Napisze jeszcze raz wez sie za porzadny trening bo sie ciagle bawisz i miziasz. W zyciu nie ma nic za darmo, albo chcesz lepiej wygladac, albo zostaniesz na swoim etapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Skoro siłownia w mieście/ na wsi odpada w tą porę to może powinieneś pomyśleć o małej siłowni w domu, piwnicy czy na strychu. Do podstawowych ćwiczeń tudzież wykonania FBW wystarczy Ci gryf, sztangielki, ławeczka regulowana i trochę ciężaru, myślę że nie jest to jakiś ogromny wydatek. Mnie taki zestawik kosztował tyle co półroczny karnet na siłownie, a w ostateczności zawsze mogę to sprzedać i odzyskać część włożonych pieniędzy w przeciwieństwie do karnetu czy pojedynczych wyjściówek. Ciężar można zrobić u tokarza za 3-4zł/kg także bez tragedii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium