SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Czyli jednym slowem nie wymieniles opony na lato;p tylko na zimowej jedziesz. Ja w tym roku tez opony nie wymienilem i jade calym rokiem na zimowce;p Chociaz u mnie juz powoli sie bieznik zuzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Haha taa cały czas mam zimową oponę od jelcza za to na następne lato będzie nisko profilowa opona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Opony to ma nie być na brzuchu,kolego

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
Ronie na samej feldze jedzie :)

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Jeśli felgą nazywasz dobrze widoczne mięśnie brzucha-ok,przytaknę

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Jak dla mnie, gdybym miał taki brzuch jak ty to mogli, by mówić na to nawet tabliczka czekolady &
Dzisiejszy dzień zacząłem 30 min marszem tempo ok 8-9km/h. Dieta trzymana oprócz przedostatniego posiłku- serka wiejskiego zapomniałem uzupełnić zapas... Koło 18 zrobiłem trening, w którym dodałem 2kg do ciężarków oraz 2 powtórzenia. Nie powiem ciężko było 2 ostatnie powtórzenia na biceps musiałem sobie lekko pomóc i na koniec treningu mnie mdliło, ale pewnie to tylko na początku w środę będzie lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
A tak przy okazji zapytam się, jak, to jest możliwe, że ci dwaj panowie politycznie poprawnie afro amerykanie są w stanie wyczyniać takie cuda na drążku, mimo , że nie wyglądają na takich? Troszkę brzuszka, waga pewnie też nie mała, prawie w ogóle nie wyraźne mięśnie...

<-- Filmik, w sumie pan po 60 też nieźle sobie radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
poczytaj sobie artykuły o czymś takim jak: KALISTENIKA - by robić takie wygibasy trzeba dużo ćwiczyć siłę i to ćwiczyć wykorzystując ciężar którym jest Twoje ciało.

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Dla mnie dzien juz sie konczy, bo do konca dnia juz nic nie zjem. Pol dnia na tronie z bolem brzucha chyba sie czyms strulem... Dieta poszla sie walic, bo wszystko co zjadlem szybko ze m
nie wyszlo. Jutro mysle ze bedzie juz okej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Mam jeszcze pytanko. Mam w domu taki starawy expander nożny coś podobnego do tego (tylko można 3 sprężyny zamontować) http://www.sklep-presto.pl/data/gfx/pictures/medium/7/1/8017_1.jpg Czy mogę wrzucić ćwiczenie na nim a dokładnie wiosłowanie w siadzie (siadam zahaczam o nogi jedną stronę i drugą przyciągam do klatki) na, mięśnie najszersze grzbietu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium