SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Szczerze mówiąc długo się zbierałem z napisaniem tego posta, bo nie wiem czy jest sens kontynuować moją przygodę z odchudzaniem, ale może zacznę od początku. Kiedy zaczynałem myślałem, że, kiedy większość tłuszczu ze mnie zejdzie kobieca figura także zejdzie i na początku tak było cieszyłem się z traconych kg i cm, ale nie miałem lustra, w którym widział bym siebie od stóp do głowy, a takie w końcu się pojawiło i co? I po mimo prawie 16kg, które zrzuciłem dalej mam dysproporcje. Pewnie dużo z tego siedzi mi w głowię, ale ciężko aby tak nie było, skoro wszędzie, czy to w szkole, na ulicy czy w internecie widzę mężczyzn z normalną budową ciała...
Tak, więc wracając do sedna nie wiem czy jest w tym jeszcze sens... Tak na prawdę to nie jest niczyja wina, że tak wyglądam i to mnie boli... Łatwo jest napisać rozbuduj plecy, barki i klatę to nie będzie aż tak widać, ale to złe uczucie wewnątrz, że muszę pracować parę lat na to , żeby wyglądać "normalnie", gdzie inni się z tym rodzą.
Dobra skończyłem płakać, ale muszę jeszcze nad tym pomyśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4897
Nigdy się nie poddawaj! Proces zmian jest mega długi i nic nie przychodzi łatwo, i z nieba nie spada.. Mam inne problemy, ale zjeżdżam z paska i pomimo, że są wahania to jadę dalej.. Bo wiem, że kiedyś spojrzę w lustro i powiem "było warto!". I Ty też tak powiesz kiedyś, tylko się nie poddawaj, NIGDY !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9792
nie poddawaj się!
ćwicząc podnosisz poziom hormonów które wpływają na rozwój szkieletu, a ten formuje się długo - w tym wieku dopiero "mężniejesz" i to ważny okres jeżeli chodzi o "męską sylwetkę".
uwierz mi, nie chcesz za 10lat stanąć przed lustrem, zobaczyć swoją drobną budowę i pomyśleć, nie zrobiłem wszystkiego co mogłem, jednak mogłem poćwiczyć...
jak by nie było to każdy sportowiec wykonujący dużą pracę fizyczną ma dość mocną budowę, wiadomo jeden szerszy drugi węższy ale zawsze jest to zdrowa, sportowa sylwetka.

Zmieniony przez - Czerwony Ranger w dniu 2014-02-23 15:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Cóż dzięki za miłe słowa i postanowiłem, więc tak, że odłożyłem trochę pieniędzy na nowe ubrania, które kupię po redukcji, więc do końca szkoły postaram się ćwiczyć na 100%, żeby jakoś w nich wyglądać i potem zobaczę co dalej ewentualnie jeszcze w wakacje może pociągnę tą redukcje. Ale muszę przyznać, że nie mam już tego zapału i chęci co na początku... No nic zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Możesz przecież w miedzyczasie robić trochę mięska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Za przeproszeniem, ale żeby być w formie trzeba ćwiczyć całe życie, a nie liczyć, że zryw trwający kilka miesięcy ustawi nas do końca życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Doskonale wiem o tym, ale kurczę są ludzie, którzy od dziecka mają sporą nadwagę a w wieku dwudziestu paru lat osiągają np wagę 150kg potem to zrzucają i co? I wygląda jak normalny facet inny przykład mój znajomy sportu nie cierpi papierosy pali od 13 roku życia piwo niemal codziennie pije zagryzając pizzą, a ma tylko lekki brzuch, którego nawet przez podkoszulek nie widać i pewnie będzie tak długo wyglądać, gdyż jest mu tak dobrze, a ja no cóż za młodu byłem szczupły, ale mieszkanie z dziadkami miało zgubny wpływ, gdyż dawali mi sporo słodyczy 2 czekolady kilka batoników i bułek słodkich to był standard, a ja to uwielbiałem, bo jaki 6 czy 7 latek, by takich dziadków nie uwielbiał? Gdyby nie hormony to miałbym prostsze życie nawet jakbym ważył tyle co na początku to bym, to zrzucił i żył dalej bez bioder i gino...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Ps.
koorasy mięsko na redukcji przy 1,2g białka/kg, 1,6ww/kg 2,1 tłuszczy/kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
weź przestań się już użalać nad swoim losem, bo wygląda to tak, jakbyś się usprawiedliwiał z tego, że Ci się nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
To zmień proporcje, zacznij robić coś inaczej, próbuj, kombinuj.

Chyba, że po prostu wolisz wymówki/usprawiedliwienia. Bo przecież pisali, że się nie da. Nie ważne, że jesteś nieskalany prawdziwym treningiem siłowym i z pewnością Twój organizm dostał by mega bodziec...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium