SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Ja wyciskanie na maszynie smitha robilem ponad pol roku czasu, coz moge napisac, fajna odskocznia, ale jezeli chcesz budowac mase i sile klatki to lepiej juz wyciskanie sztangielkami robic lub wyciskanie sztanga. Niby na smithie lepiej czuc klatke ale nie ukrywajmy dosc mocno angazuja sie barki. Smith jest na tyle bezpieczny iz jezeli nie masz juz sily to bez pomocnika mozesz odlozyc gryf w dowolne miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Tzn bez problemu mógłbym wyciskać sztangą zwykłą tylko nie chcę łamać regulaminu, w którym jest napisane, że wyciskanie nawet samej sztangi bez asekuracji jest zabronione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie mam pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
A ja mam. Nie rozumiem, o co ci chodzi nie chcę w drugi dzień już wylecieć czy coś za nie przestrzeganie regulaminu, bo babka, co to nadzoruje co jakiś czas wchodzi na salkę. Wiem, że niektóre moje pytania są śmieszne, ale nigdy nie byłem na siłowni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To poproś, żeby ktoś za Tobą stanął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Zobaczymy coś pomyśle, mam czas do piątku. A tak btw wyciskanie sztangi>wyciskanie na smithcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
??

Dobra teraz bez żartów, bo bany jeszcze dostaniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Zapomniałem wczoraj napisać wymiarów powiem tak słabo, ale słabo było z dietą i brak aerobów robi swoje myślę, że jakbym robił co 2 dzień aero plus trening plus 100% dieta bez żadnych małych przyjemności to parę cm więcej, by było, ale cóż jakoś na czasie mi nie zależy, byle do przyszłych wakacji się wyrobić :)

Na początku:
Barki: 112cm
Klatka piersiowa: 96cm
Pas: 105cm
Biodra: 108cm
Udo lewe: 68cm

Wczoraj:
Barki: 110cm
Klatka: 94.5cm
Pas: 100cm
Biodra: 105cm
Udo lewe 64cm
Wagi nie znam, ale wiem, że nie maleje, co może być tego przyczyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Jak już wspominałem na siłownie chodzę w poniedziałki i piątki, więc w środy będę robił trening w domu, ale dzisiaj zrobię tylko nogi gdyż koszmarnie bolą mnie barki w części tylnej, ale nie po siłowni tylko chyba po tabacie, którą robiłem , bo wczoraj nic oprócz bicepsów nie czułem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium