SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
Wiesz co, z tego co doczytałam w dziale dla pań spalacz powinno się brać, jeśli w ogóle, to przy zbijaniu reszteczek tłuszczyku, prawdopodobnie u panów jest tak samo, no i znam parę osób stosujących te specyfiki, wszyscy zgodnie twierdzą że nieumiejętne stosowanie może więcej zaszkodzić niż pomóc... może lepiej zainwestuj w białeczko i zdrowe jedzonka, i więcej się ruszaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Ano, paręnaście kilo już zrzuciłem w naturalny sposób, więc myślę, że ostatnie 5-8kg mogę się wspomóc spalaczem :)

Slawod1
Kasa jak dla mnie wyrzucona w bloto, ale kazdy robi jak chce, Twoja kasa Twoja sprawa. Po tym spalaczu zostana kosci i tyle. Nie licz na cud, ze ktos Ci ulozy diete za free, dostaniesz wskazowki i to tyle.

Hmm czy ja wiem czy kości? Może, gdybym w ogóle nie stosował żadnych ćwiczeń "siłowych" to tak, ale jakiś mięśni nabrałem dzięki fbw, więc więzień z Auschwitz ze mnie raczej nie zostanie ;) A co do tego, że za darmo mi nikt nie ułoży diety - doskonale to wiem, bo i w ryj ciężko za darmo wyłapać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
"spalacz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
wydaje mi się że na spalaczu nie zrzuca się kilogramów tylko ostatnie 2-3% tłuszczu których chcesz się pozbyć by odsłonić mięśnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No, szklanka kawy z zieloną herbatą to taki szok dla organizmu, że lepiej zostawić na ostatni moment, bo do końca życia się będzie żałowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Cóż to mi chyba wystarczy nie chcę nic mocnego tak jak pisałem to mam nie bardziej zmotywować nić pomóc palić tłuszcz, a jak mu się to uda to super, więc mi to ryba, czy to będzie efedryna, spalacz za 200zł, l-karnityna czy ten olimp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
chodzi o to że jak weźmiesz teraz takie coś to za jakiś czas będziesz musiał coś mocniejszego bo tamto w końcu przestanie działać, dlatego spalacz jest zalecany pod sam koniec redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Lume
Ano, paręnaście kilo już zrzuciłem w naturalny sposób, więc myślę, że ostatnie 5-8kg mogę się wspomóc spalaczem :)

Slawod1
Kasa jak dla mnie wyrzucona w bloto, ale kazdy robi jak chce, Twoja kasa Twoja sprawa. Po tym spalaczu zostana kosci i tyle. Nie licz na cud, ze ktos Ci ulozy diete za free, dostaniesz wskazowki i to tyle.

Hmm czy ja wiem czy kości? Może, gdybym w ogóle nie stosował żadnych ćwiczeń "siłowych" to tak, ale jakiś mięśni nabrałem dzięki fbw, więc więzień z Auschwitz ze mnie raczej nie zostanie ;) A co do tego, że za darmo mi nikt nie ułoży diety - doskonale to wiem, bo i w ryj ciężko za darmo wyłapać :)


Wedlug mnie ustal sobie diete na bilansie zerowym (dni treningowe) i cisnij mocno na silowni. W dni nietreningowe bilans ujemny i ogien w szopie. Ten ,,spalacz" raczej zbedny, spokojnie mozesz sobie zrobic domowy jest sporo przepisow na niego, jak az Ci na tym zalezy. Rob jak chcesz Twoje cialo. Tylko potem nie placz, ze nie wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Ułożyłem coś takiego, powiedzieli, że nawet okej tylko żebym olej i majonez wywalił, w sumie to nie ogarniam co w tym złego, olej mogę masłem zastąpić, ale majonezu nie mam czym.
Spalacz przyjdzie jutro lub we wtorek, treningu to fbw plus łydki i dwugłowe, więc nic nowego. Tak, więc mam 3 miechy aby dopalić pozostałe kg (myślę, że coś koło 5, ale mogę się mylić).

DNT


DT


Wymiary z jakimi zaczynam to:
30.03.2014
Barki: 111cm
Klatka: 91cm
Pas: 95cm
Biodra: 97cm
Udo lewe: 59cm
Waga: 72,2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Bedzie lipa po calosci z taka dieta tyle ode mnie. Wez moze skorzystaj z przykladowych diet, bo nie ogarniasz podstaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium