SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Albo druga opcja jest taka, że faktycznie idź do lekarza na rentgen i kup sobie maść na stawy bo masz za mało mazi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Jeszcze jeden filmik. Starałem się robić ten mostek. Lepiej dać sobie z tym spokój czy robić tak jak robię? Ps już mi nie chrupie :) A tak w ogóle to sztangą jest chyba łatwiej...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Pandarek bardzo fajnie wszystko Ci wytłumaczył, nagrywaj często i porównuj z filmikami na yt jak inni wyciskają. Drugi filmik wg mnie o niebo lepiej, choc dalej dużo jest do poprawy, ale bez stresu Uważam, że powinieneś dołożyc ciężaru, żeby Cię lekko "gniotło" bo tymi piórkami sobie machasz i lata we wszystkich kierunkach, widac, że jest dużo za mało. Zepnij jeszcze mocniej łopatki dzięki czemu mocniej wypchniesz klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Dzięki bardzo sogów już nie mogę w tym temacie rozdawać, ale i tak dziękuję bardzo :) Ciężar ma zamiar dołożyć, ale tylko 2 kg jakbym chciał więcej to już nie mam krążków Będę musiał iść na moją osiedlową siłownię i zapytać jaki mają cennik i czy wpuszczą 17 latka na siłkę, bo to chyba będzie lepsze niż trening w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
a dlaczego mieli by nie wpuścic? na pewno będzie lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jw.


+ W wyciskaniu staraj się nieco bardziej hantle do siebie zbliżać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Powiem wam, że jeszcze się trochę gubię z posiłkami w szkole dziś np omal się na tramwaj nie spóźniłem, bo schabik smażyłem, a potem sobie przypomniałem, że to co zjadłem w szkole powinienem zjeść po treningu Dziś dieta trzymana, trening zrobiony 3 serie, ale bez łydek nie chce ich jeszcze obciążać. Na koniec mam takie pytanie które mnie męczy długi czas. Wiem, że moje barki są wąskie, bo tylko 110cm, a biodra szerokie 105cm, ale wliczają się w biodra też pośladki więc chyba jak zrzucę sadło i rozbuduję barki to optycznie wszystko się unormuję? Plus może jeszcze z wiekiem mi się barki poszerzą (choć na to nie liczę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
barki poszerzą Ci się od cwiczeń siłowych i właśnie dlatego nie powinieneś ich zaniedbywac i ruszyc czym prędzej na siłownie. Zrzucenie tego balastu zajmie trochę czasu, ale jak to osiągniesz to możesz śmiało zaczynac masowanie i budowac spektakularną muskulaturę, czego Ci życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Wczoraj nie zdążyłem napisać, ale w sumie nic ważnego się nie działo. Dziś dzień treningowy, ale dalej bez łydek zrobię je dopiero w poniedziałek, bo boję się znów coś naciągnę plus jeszcze w poniedziałek dodaje plus 2kg i w tym momencie moja domowa siłownia się kończy za ok 2 tyg chyba będę musiał się wybrać na prawdziwą siłownię. Spostrzeżenie na dziś - Ludzie w księgarniach to d****e 6 września, a ja w 2 księgarniach nie mogę dostać książek do liceum, bo ich jeszcze nie zamówili genius...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Od poniedziałku muszę zacząć robić przysiady z obciążeniem, gdyż zwykłych już w ogóle nie czuje. Wrzucam filmik z zapytaniem czy dobrze wykonuje przysiady ze sztangielkami. Na siłowni będę także robił je ze sztangielakami, gdyż nie wiem czy ze sztangą się podniosę (w końcu 20kg sam gryf)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium