SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Dzięki za radę postaram się do niej zastosować :) Mam pytanie co do gryfów, bo wiem, zwykły prosty waży 20kg, ale czy każdy i, po czym to poznać? Oraz łamany, bo muszę wiedzieć jakie obciążniki założyć, żeby nie było za prosto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Po czym poznać że gryf nie waży 20 kg? Hm... Nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A nie chwila, może spróbuj go wziąć do ręki? Ewentualnie jak jest 5 razy mniejszy, to chyba też mniej waży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Lume na silowni masz wage;p moja mala sugestia wazysz sie sam a pozniej z gryfem i wtedy wiesz ile wazy;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
najpierw ważysz się na wadze sam, następnie ważysz się z gryfem i masz jego wagę :) (nie warto ważyć sam gryf bo wywiera on nacisk na mały punkt na wadze i wynik może być nie miarodajny).

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
blocked
najpierw ważysz się na wadze sam, następnie ważysz się z gryfem i masz jego wagę :) (nie warto ważyć sam gryf bo wywiera on nacisk na mały punkt na wadze i wynik może być nie miarodajny).


a ja jak napisalem? po co pisac to samo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
Slawod1
blocked
najpierw ważysz się na wadze sam, następnie ważysz się z gryfem i masz jego wagę :) (nie warto ważyć sam gryf bo wywiera on nacisk na mały punkt na wadze i wynik może być nie miarodajny).


a ja jak napisalem? po co pisac to samo??


Sry za spam, nie doczytałem tego

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Powiem wat tak jestem po 1 treningu na siłowni i uczucia mam mieszane. Trochę drogo i nie adekwatnie do ilości sprzętu. Na początku dorwała się do mnie babka co prowadzi tą siłownie. Pokazała mi co robić i jakie ćwiczenia wykonywać, ale ciężar jaki dobrałąabył dosyć śmieszny zrobiłem takie ćwiczenia:

Butterfly bez obciążenia 3s x12
Rozpiętki hantelkami 3kg 3s x12
Ściąganie drążka za kark 4s x12 (nie wiem jaka waga bo na krążkach są numerki od 1 do 14, a nie sądzę, że podnosiłem 4kg)
Ściąganie drążka do klatki 4s x12
Uginanie ramion z hantelkami 3s x12 5kg
Uginanie ramion z wyciągiem dolnym 3s x12 krązek nr 3
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3s x10 4 krążek
prostowanie nóg siedząc 3x 12
uginanie nóg leżąc 3x 12

Następny trening robię już sam, więc będzie lepiej, ale chyba ona nie chce żebym robił coś na sztandzę, bo nic z nią nie robiliśmy, więc nie wiem czy robić przysiady i wyciskanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
A i zapomniałem dodać niestety z powodu troszkę zawyżonej ceny jestem zmuszony ćwiczyć 2x w tyg to może poniedziałek i piątek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Przepraszam, że tak jeden pod drugim, ale nie da się edytować. Przysiady będę jednak robił, ale z hantalmi, bo nie jestem w 100% czy dam rade z gryfem. Wyciskanie też będę robił, ale na takiej maszynce, bo jest chyba bezpieczniejsze od wolnej sztangi jak myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium