SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4444
Moim zdaniem właśnie początek jest najtrudniejszy. Jeszcze pół roku temu uważałem ludzi ważących jedzenie za psychopatów Trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7050
Stosowanie diety to zła nazwa Ty masz zmienić nawyki żywieniowe i się tego trzymać bez względu czy ktoś powie że chudo wyglądasz itp. Chociaż z obiadem u babci to się zgodzę bo wolałbym zjeść obojętnie co niż się głodzić na 6-8 godzin do następnego posiłku. Kcal w diecie to nie wszystko liczy się rozkład na B/T/W i ich IG, jeśli sam podchodzisz do tego że "jakoś to będzie" nie licz na dobre efekty, nadal jednak liczę że zmienisz nastawienie wtedy może i tematem zainteresują się prawdziwi fachowcy z forum, a uwierz znają się na rzeczy i potrafią zmotywować człowieka. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Powiem tak masakra dwa dni nie trzymania diety... Czułem się okropnie z tego powodu. Teraz nie zostaje mi nic innego jak od jutra trzymać dietę co do grama, a jak będę chciał zjeść choćby paluszka to sobie wybije ten pomysł z głowy dobrze, że rano zrobiłem ok 3km piechotą z obciążeniem ok 5kg (3kg ziemniaków, litr mleka i inne pierdoły).
Kiedy według was powinienem zmienić chodzenie na bieganie, bo chyba ciężko jest określić czy mam już kondycję do biegania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
Masz może telefon z androidem?

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
na pewno nie jak będziesz biegał wolniej niż chodzisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Mam, ale jest lg swift, próbowałem odpalać runtastica, ale coś nie hula, ale spróbuję go zmusić do współpracy. Mogę robić testy np co tydzień biegnąc szybkim tempem i sprawdzając, ile mogę przebiec jutro zrobię taki i za tydzień też taki zrobię i zobaczymy. Lepiej liczyć kółka czy czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
Też mam lg swift i rejestruje każda aktywność- wykupiłem dzisiaj nawet wersje pro. Jest to przydatne gdy mozesz ze soba porownywac kolejne sesje - motywuje do dzialania gdy widze brak progresji, motywuje gdy jest progres do jeszcze wiekszego postepu :)

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Marsz nie jest poniżający... Zrób z 6-7 km w ciągu godziny i zobacz jaki głodny będziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Mam rozumieć, że na czczo? Chyba udało mi się zmusić tego małego drania do odpalenia runtastica to będę wrzucał po skończonym aero foty z wynikami od razu będzie wiadomo czy mi kondycja rośnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Cokolwiek, co Cię zmotywuje. Tak, na czczo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium